Mani resursi

     Lai veicinātu psihoemocionālo labklājību un stiprinātu fizisko veselību, Veselības ministrija sadarbībā ar veselības centru “Vivendi” aicina iedzīvotājus vecumā no 54 gadiem apmeklēt bezmaksas izglītojošu un praktisku nodarbību ciklu “Mani resursi spēkam, labklājībai, veselībai”.

 

     Piecās bezmaksas nodarbībās būs iespējams apgūt gan teorētiskas zināšanas, gan dalīties pieredzē un iemācīties jaunas prasmes. Nodarbībās apgūtais palīdzēs vieglāk rast risinājumus sarežģītās situācijās, uzlabos savstarpējās attiecības ar līdzcilvēkiem, veicinās labu pašsajūtu, zināšanas un iemaņas psihiskās un fiziskās veselības saglabāšanā un uzlabošanā.

 

     Piecu nodarbību ciklā iekļautas tādas tēmas kā:

▪ faktori, kas ietekmē psihisko veselību pusmūža vecumā;

▪ kā aiziešana no darba, dzīvesbiedra zaudējums un vientulība ietekmē mūsu fizisko un emocionālo labsajūtu un kas var palīdzēt, ja piedzīvots zaudējums;

▪ kur rast motivāciju aktīvai un veselīgai ikdienai, ieteikumi savstarpējo attiecību uzlabošanai ar līdzcilvēkiem;

▪ kā palīdzēt tuviniekam emocionālas krīzes gadījumā.

 

     Bezmaksas izglītojoši praktiskās nodarbības Latgales reģiona grupai notiks attālināti, Zoom formātā, 5 trešdienas, sākot no  2021. gada 20. oktobra plkst. 13.00–15.10.

 

     Plašāka informācija un pieteikšanās nodarbībām šeit vai, zvanot pa tālr. 29 276 990.

 

     Programma tiek realizēta Veselības ministrijas īstenotā ESF projekta "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" ietvaros (Nr.9.2.4.1./16/I/001).