29. maijā, kad visā Latvijā norisinās lasīšanas zibakcijas, kopīgai lasīšanai pulcējās arī Rēzeknes 2. bibliotēka un Rēzeknes pirmsskolas izglītības (PII) iestādes „Pasaka” bērni un darbinieki.

Lai arī rīts bija vēss un bez saulītes, pirms plkst. 12.00 debesīs tomēr jau parādījās pirmie saules stari, kas sveicot sagaidīja čaklos lasītājus.

Lasīt – tas ir stilīgi, interesanti, aizraujoši un skaisti... Nu kas gan var būt labāks par lasīšanu? Varam izdzīvot interesantas  dzīves, nokļūt dažādās vietās, kur vēl neesam bijuši, pasapņot, tikties ar  cilvēkiem un dažādiem pasaku tēliem, varam pabūt tur, kur reāli varbūt arī nekad nenokļūsim.

Rēzeknes 2. bibliotēkas un PII „Pasaka” 29. maija kopālasīšanas pasākuma fotogrāfijas var aplūkot šeit.