No 1. līdz 19. decembrim Rēzeknes 2. bibliotēkā  darbojas radošā darbnīca „Ziemassvētku priekam”. Vecāki ar bērniem no dažādiem materiāliem gatavo Ziemassvētku rotājumus, telpiskās, aplicētās eglītes un dažādas sniegpārsliņas. Darboties un līdzdarboties ir iespēja katram, jo prasmi var apgūt tikai darīšanas procesā.

Aicinājumam radīt katram savu  eglīti labprāt atsaucās arī Rēzeknes 5. vidusskolas 1. - 4. klašu skolēni. Un tā 2. decembrī  pagarinātās dienas grupā tika veidotas visdažādākās egles un eglītes – skarainas, stilīgas, pūkainas un zvaigžņotas.  Ir tapušas telpiskas egles, virpuļojošas egles, egles, kas gatavotas no papīra rociņām un konfektēm.

No 20. decembra eglītes bibliotēkā būs apskatāmas izstādē „Ak, eglīte, ak, eglīte, cik skaista esi tu”. Lai piepildīts gaidīšanas laiks!

Ieskats 2. decembra darbnīcas aktivitātēs – šeit.