Kļūda

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but PASAKUMI/t-tulio-davinajums is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Latgaliešu izcelsmes somu kinorežisora Teuovo Tulio (Teodors Tugajs) 100. gadskārtas pasākumu ietvaros Rēzeknes Centrālā bibliotēka dāvinājumā saņēma 12 T. Tulio filmas un 2 grāmatas par viņu. Dāvanu pasniedza Tugaju dzimtas pārstāvis, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības valdes loceklis Georgs Turlajs. Svinīgajā pasākumā Rēzeknes pilsētas domē tika demonstrēta T. Tulio filma „Mīlestības krustā”. Bibliotēka sirsnīgi pateicas par dāvinājumu!

{gallery}PASAKUMI/t-tulio-davinajums{/gallery}