Rēzeknes Centrālā bibliotēka

• „Jaunumi” (2., 16. februāris, abonements)
  • „Februāra ievērojamie jubilāri” (no 2. februāra, abonements)
  • „Mīlas burvība romānos un dzejā” (no 2. februāra, abonements)
  • „Albums „Terra Mariana. 1186–1888”” (no 2. februāra, lasītava)
  • „Cilvēks aiz bāra letes” 6. februāris – Starptautiskā bārmeņa diena (no 2. februāra, lasītava)
  • „Runā radio!” 13. februāris – Pasaules radio diena (no 6. februāra, lasītava)
  • „Nedēļa kultūras zīmē” Krievu kultūras nedēļa Rēzeknē (no 16. februāra, lasītava)
  • „Latviešu un cittautu rakstnieki” 3. marts – Vispasaules rakstnieku diena (no 18. februāra, abonements)
  • „Maģiskais saules akmens” Dzintara izstrādājumi no mūsu rotu lādītēm (no 20. februāra, lasītava)

Rēzeknes 2. bibliotēka

• „Sveces gaismas pārdabiskais spēks” 2. februāris – Sveču diena (no 2. februāra)
  • „Bērnu zīmējumu izstāde par ziemu sadarbībā ar PII „Laimiņa”” (no 2. februāra)
  • „Gada putns 2015” (no 2. februāra)
  • „Vienīgie zīdītāji, kas spēj lidot” Bērnu grāmatas par sikspārņiem (no 3. februāra)
  • „Mīlestības varenais spēks” 14. februāris – Pasaules mīlestības diena (no 9. februāra)
  • „Ņemsim bilžu grāmatiņu, / Palasīsim pasaciņu…” (no 9. februāra)
  • „Viss sākas ar mīlestību…” Krievu kultūras nedēļa Rēzeknē, krievu dzejnieku darbi (no 16. februāra)
  • „Latgale... Latgalīte tu mana…” Pozitīvi par cilvēkiem Latgalē un pasaulē… 21. februāris –Starptautiskā dzimtās valodas diena (no 16. februāra)
  • „Reiz viss bija citādi…” Bērnu grāmatas par vēsturi (no 17. februāra)

Rēzeknes Bērnu bibliotēka