Ziemassvētku atlaides

No 2011. gada 19. decembra līdz 2012. gada 7. janvārim Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs, kā arī specializētajā grāmatu izsniegšanas punktā, kurš atrodas Rēzeknes veselības aprūpes centra telpās, norisināsies akcija „Atnāc un iegūsti. Atlaide parādniekiem”.

Akcijas laikā no lasītājiem parādniekiem, kuri ieradīsies bibliotēkā un nodos grāmatas, kavējuma soda nauda netiks iekasēta. Šajā laikā ir iespējams atjaunot bibliotēkas abonementu arī tiem lasītājiem, kuri nav varējuši nomaksāt soda naudu par laikus nenodotajām grāmatām. Vienīgais noteikums – akcijas laikā jāatnāk uz bibliotēku.

Aicinām nepalikt vienaldzīgus arī tos, kuri zina, ka viņu bērnu, radu, draugu vai paziņu, kuri varbūt šobrīd ir aizbraukuši no Latvijas, bibliotēkā paņemtās grāmatas joprojām stāv mājās nenodotas, un atnest šīs grāmatas uz bibliotēku! Ja neērtības sagādā ceļš tieši līdz tai bibliotēkai, kurā grāmata ir paņemta, varat to aiznest arī uz kādu citu no bibliotēkām, kurā norisinās akcija.

Labos darbus mēs varam darīt ne tikai pērkot dāvanas un veicot finansiālus ziedojumus, bet arī nokārtojot saistības, to, kas nav pareizi darīts, griežot par labu… Lūdzam atcerēties, ka ikvienai bibliotēkas grāmatai jābūt pieejamai arī pārējiem lasītājiem, ne vien tam, kurš negodīgi iemanījies to ilgāku laiku paturēt savā lietošanā vai varbūt vienkārši aizmirsis savā grāmatplauktā! Aicinām nebūt vienaldzīgiem un izmantot šo iespēju!