Bibliotēkas vēlas uzzināt iedzīvotāju viedokli

Lai pilnveidotu bibliotēkas pakalpojumu kvalitāti un uzzinātu iedzīvotāju viedokli par bibliotēku piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī uzklausītu ierosinājumus, Rēzeknes Centrālā bibliotēka un tās filiāles Rēzeknes 2. bibliotēka un Rēzeknes Bērnu bibliotēka aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā.

Lai aizpildītu aptauju un uzrakstītu ierosinājumus Rēzeknes Centrālajai bibliotēkai, dodieties uz saiti ej.uz/rcb-aptauja, Rēzeknes 2. bibliotēkas aptauja pieejama saitē ej.uz/2b-aptauja, bet Rēzeknes Bērnu bibliotēkas aptauja – ej.uz/bb-aptauja.

Bibliotēkas priecāsies uzzināt pēc iespējas plašāka iedzīvotāju loka viedokli, tāpēc aicinām dalīties ar šo informāciju.

Aptaujas ir anonīmas, iegūtie rezultāti tiks izmantoti un publiskoti tikai apkopotā veidā. Aptaujas noritēs līdz 2021. gada 1. decembrim.

Jau iepriekš pateicamies visiem, kuri piedalīsies un izteiks savu viedokli. Veidosim nākotnes bibliotēku kopā!