Eiropas brīvprātīgais darbs

Jau vairākus gadus Rēzeknē notiek brīvprātīgā darba aktivitātes, tostarp bibliotēkā, kurās iesaistās jaunieši no daudzām Eiropas valstīm. 2018. gada 15. martā plkst. 12.00 Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā notiks tematisks pasākums “Eiropas brīvprātīgais darbs”.

Pasākumā ikviens interesents varēs iepazīties ar Eiropas brīvprātīgā darba kustību. Par Rēzeknes kā uzņemošās puses pieredzi pastāstīs “Jaunatnes čemodāna” pārstāve Austra Kārkle, savukārt brīvprātīgā darba pieredzes stāstos dalīsies jaunieši no Spānijas un Armēnijas.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar bibliotēkas  novadpētniecības materiālu izstādi “Eiropas brīvprātīgie Rēzeknē”, kā arī iesaistīties izzinoši izglītojošā spēlē “40 minūtēs apkārt Eiropai”.