20230811 145130

22.augustā plkst.11.00 Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēkā – informācijas centrā notiks tikšanās ar literatūras almanaha “Olūts” autoriem.

Atzīmējot literatūras almanaha “Olūts” 80-gadi un latviešu grāmatas 500-gadi, Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēka - informācijas centrs rīko tikšanos ar literatūras almanaha “Olūts” autoriem, kas ir savējie bibliotēkas lietotāji.

Literatūras almanahs iznāk latgaliešu valodā. Pasākuma nosaukumā izmantoti Helēnas Kulincānes vārdi (“Olūts” 18 (25), 83.lpp.). Ko “Olūta” autoriem nozīmē latgaliešu valoda, cik viegli vai grūti rakstīt latgaliešu valodā - to atklās sarunas ar pasākuma viesiem. Apmeklētāji dzirdēs arī fragmentus no dažādu gadu “Olūts” izdevumiem pašu autoru lasījumā.

Pasākuma apmeklējumam nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās līdz 18.augustam, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot tālr. 64605281.