2023. gada 14. decembrī plkst. 11.00 Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēkā-informācijas centrā notiks tematisks pasākums “Tēja ar bibliotēku”.

Tējas dzeršanas vēsture ir vairākus tūkstošus gadsimtu sena. Tēja ir dzēriens, kuru dzer visā pasaulē, tā cilvēkus apvieno un arī parāda to, cik ļoti viņi ir atšķirīgi. Dažādām tautām ir atšķirīgas tējas gatavošanas un dzeršanas tradīcijas un ieradumi. Vairāk par tējas dzeršanas vēsturi un tradīcijām varēs uzzināt pasākumā. Apmeklētāji aicināti kopā atcerēties grāmatas par un ap tējas dzeršanu, nobaudīt tasīti tējas un izstāstīt savu tējas stāstu.

Tematiskais pasākums “Tēja ar bibliotēku” veltīts Starptautiskajai tējas dienai, ko ik gadu visā pasaulē atzīmē 15. decembrī.