Foto: I. Tjarve

Ziemai lēnām atkāpjoties, garās, tumšās naktis kļūst īsākas, beidzot diena ir pastiepusies tikpat gara kā nakts. Dabā un dvēselē jūtams pavasaris. Tad klāt arī Lieldienu laiks, kad gribas kaut ko gaišu, košu un krāsainu.

Gaidot svētkus, 2016. gada 16. martā uz radošo darbnīcu “Izrotāsim Lieldienas” Feimaņu pagasta bibliotēkā pulcējās bērni un skolēni. Lai pasākuma dalībnieki varētu aktīvi darboties, iepriekšējā dienā Lieldienu zaķis čakli rosījās pie materiālu sagatavošanas radošajai darbnīcai.

Darbnīcā bērni grieza, līmēja, lipināja, veidojot dekoratīvus Lieldienu zaķus un apsveikuma atklātnes, ar ko svētkos iepriecināt savus tuvākos. Darinot šos darbus, bērni ne tikai iepriecina sevi un tuviniekus, bet arī attīsta pirkstu veiklību, radošo domāšanu un sekmē lietderīgu brīvā laika pavadīšanu bibliotēkā. Ejot mājās, bērni savus darbus paņēma līdzi, jo arī tur jārada Lieldienu noskaņa.

Paldies Ilonai Tjarvei par darbnīcu vadīšanu un Ingrīdai Tjarvei par fotomirkļu veidošanu! Priecīgas Lieldienas!

Informāciju sagatavoja Erna Ulase,
Feimaņu pagasta bibliotēkas vadītāja