Sjūzana Hodžsone

„Lieliskas atbildes uz sarežģītiem darba intervijas jautājumiem”
Šī grāmata ir labs palīgs jebkuram darba meklētājam, kurš saņēmis uzaicinājumu ierasties uz darba interviju. Tā palīdzēs sagatavot atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, dos padomus, kā ģērbties un izturēties, tiekoties ar potenciālo darba devēju, un kā reaģēt saspringtās un mulsinošās situācijās dažādos savas karjeras veidošanas vai maiņas posmos.
Pārbaudīt pieejamību
 

Berbela Vardecka

„Pļauka dvēselei”
Šajā grāmatā jūs uzzināsiet, kā veselīgāk attiekties pret aizvainojumiem, lai tie pēc iespējas mazāk traumētu jūsu un jums tuvo cilvēku dzīvi.
Pārbaudīt pieejamību
 

Elisone Melonija

„Grāmata supermammām”
Lai arī cik perfekta un lieliska mamma jūs būtu, dažkārt ir nepieciešams draudzīgs ieteikums, kā paveikt vairākus darbus vienlaikus un izdarīt to vislabāk. Šajā grāmatā tiek cildināta māksla būt mātei, piedāvātas radošas un asprātīgas idejas un sniegti netradicionāli padomi.
Pārbaudīt pieejamību
 

Georgijs Bolotovskis, Aleksandrs Caregorodcevs

„Trīs svarīgākie gadi”
Šajā grāmatā jūs atradīsiet atbildes uz daudziem jautājumiem: cik ilgām jābūt pastaigām sliktā laikā; kādas rotaļlietas dāvināt; kad un kā pieradināt bērnu pie podiņa; vai ir vērts cīnīties ar pirmajām kreilības pazīmēm vai nevēlēšanos iet bērnudārzā utt. Šī Krievijas pediatru sarakstītā grāmata palīdzēs izaudzināt mazuli veselu un laimīgu.
Pārbaudīt pieejamību
 

Leila Laundesa

„Slepenie seksuālie signāli”
Vairāk nekā 95 procenti vīriešu nespēj uztvert sieviešu raidītos seksuālos signālus. Šī grāmata palīdzēs apgūt 26 slepenos seksuālos signālus un iemācīs, kā soli pa solim kļūt par iepazīšanās ekspertu; pareizi formulēt iepazīšanās frāzes; nekad vairs nedzirdēt vārdu „nē”; saprast, kad ir piemērots brīdis jautājumam, kad skūpstam, kad – telefona zvanam, kā arī daudz ko citu.
Pārbaudīt pieejamību
 

Līga Aberberga-Augškalne

„Fizioloģija rehabilitologiem un veselības sporta speciālistiem”
Šī grāmata domāta profesionālām mācībām sākumkursu studentiem un visiem interesentiem, kuri vēlas izprast organisma funkcijas. Grāmatā iekļautas šādas nodaļas: vispārējā fizioloģija; nervu, kustību un balsta sistēma; muskuļdarbības realizācija un regulācija; organisma veģetatīvās sistēmas, kuras nodrošina muskuļdarbību; kustību aktivitātes un treniņa ietekme uz organismu.
Pārbaudīt pieejamību
 

Andrejs Judins

„Apstākļi, kas izslēdz kriminālatbildību”
Monogrāfija sastāv no deviņām nodaļām, kurās aprakstīta apstākļu, kas izslēdz kriminālatbildību, būtība, vēsturiskā attīstība, atsevišķu apstākļu tiesīguma nosacījumi, kriminālatbildību izslēdzošo apstākļu izpratne ārvalstu normatīvajos aktos un priekšlikumi Latvijas tiesību aktu pilnveidošanai.
Pārbaudīt pieejamību
 

„Sāp aizgājušais skaistums”

Grāmatā apkopotas pašas pirmās Andra Vējāna publikācijas, atmiņu fragmenti, dienasgrāmatas lappuses, vēstules, kas daudzpusīgi atklāj personības tapšanas ceļu, dzīves garumā veidotos un koptos attiecību lokus un laikmeta zīmes.
Pārbaudīt pieejamību
 

Kaspars Kļaviņš

„Apstāvēšana”
„Kas izveidoja un aizsargāja Livoniju?”, „Baltijas jezuīti un to intelektuālā misija”, „Ieskats latviešu hernhūtiešu mistikas tradīcijā”, „Drāma Livonijā senāk un tagad”, „Andrejs Pumpurs: tradicionālais, eiropeiskais un vispārcilvēciskais”, „Nezināmās Augusta Bīlenšteina vēstules”, „Kad ir izdevīgi atcerēties savu tuvāko. Raiņa Jāzeps un mēs”, „Jānis Ezeriņš mūsu kultūras mantojuma kontekstā”, „Latviešu pilsētnieki un pasaka par zemnieku tautu”, „Svētie meži, pagānisms un ekoloģija jeb Žēl, ka zaudējam savu pašvērtību”, „Vai Baltija ir sengrieķu eposu dzimtene?” – šādas nodaļas atradīsiet grāmatā „Apstāvēšana”.
Pārbaudīt pieejamību
 

„Eiropas Savienības regulas pārrobežu civillietās”

Izdevumā publicēto Eiropas Savienības regulu redakcijas sagatavotas ar grozījumiem, kas izsludināti Eiropas Savienības Oficiālajā Vēstnesī līdz 2009. gada 10. aprīlim.
Pārbaudīt pieejamību
 

Ingrīda Garofali, Jānis Polis, Sigizmunds Timšāns

„Pagātnes atspulgi”
Grāmata stāsta par Sidnejā dzīvojošās Ingrīdas Garofali (dz. Šancbergas) saknēm latviešu kultūras vēsturē. Galvenās personas te ir abi viņas vectēvi – pulkvedis Kārlis Šancbergs (1858-1919) un uzņēmējs Miķelis Freimanis (1867-1944), kā arī pirmais latviešu vieglās mūzikas komponists Pēteris Šancbergs (1841-1923). Līdz ar viņiem grāmatā pieminēti arī daudzi citi šo dzimtu pārstāvji.
Pārbaudīt pieejamību
 
„Vārkavas novada mutvārdu daiļrades pūrs” 2. daļa
Pārbaudīt pieejamību
 

Šajā izstādē apkopotas tikai nozaru literatūras grāmatas, pilnu jauno grāmatu sarakstu skatieties mājaslapas sadaļā „Jaunieguvumu saraksti”.

Nākamā jaunieguvumu izstāde būs septembrī!