Deivids Aldertons
„Suņu šķirnes”
Precīzākais 300 suņu šķirņu noteicējs. Vairāk nekā 1000 augstas klases fotogrāfiju un precīzi, lakoniski šķirņu apraksti. Kodolīgs, skaidrs katras šķirnes raksturīgāko iezīmju izklāsts, viegli saprotama informācija ikvienam lasītājam.

„Ieteikumi latviešu tautas tērpu valkātājiem”
Informācija par to, kā komplektēt tautastērpus, par vīriešu tautastērpiem, par sieviešu galvassegām.

„Globālā sasilšana un Latvija”
Bukletā apskatītās tēmas – klimats un tā mainība; siltumnīcas efekts un siltumnīcefekta gāzes; kas ir globālā sasilšana; klimata pārmaiņas uz Zemes 20. gadsimta laikā; Zemes klimats nākotnē; klimats Latvijā 21. gadsimtā.

„Klimata pārmaiņas: izaicinājumi Latvijai starptautiskajā vidē”
Grāmatā ietverti trīs tematiskie loki – globālās sasilšanas ietekme uz Latviju, nacionālas un starptautiskas atbildes klimata pārmaiņām un iedzīvotāju zināšanas, attieksme un aktivitāte klimata pārmaiņu kontekstā.

„Meža aptieka”
Šajā grāmatā aplūkoti vispārīgi jautājumi, kas saistīti ar ārstniecības augu izmantošanu, – stāstīts, kā ārstniecības augus vākt, žāvēt, kā pagatavot dažādus to preparātus mājas apstākļos. Sniegts pazīstamāko ārstniecības augu apskats, stāstīts par to izmantošanas vēsturi un lietošanu dažādu slimību ārstēšanai tautas un zinātniskajā medicīnā, kā arī kosmētikā. Grāmatā sniegts arī neliels ieskats sulu terapijā, pastāstīts par augļu un dārzeņu ārstnieciskajām īpašībām.

Regīna Rožkalne
„Aptieka augļu dārzā”
Grāmatas autores Regīnas Rožkalnes "Veselības rokasgrāmata" jau guvusi lasītāju atzinību kā praktiskas un viegli uztveramas informācijas krātuve, jo tajā ietverts sistemātisks izplatītāko slimību simptomu apraksts, norādījumi par tradicionālo ārstēšanu un pirmo palīdzību, katru nodaļu papildinot ar padomiem par ārstēšanu ar augiem. Jaunā grāmata "Aptieka augļu dārzā" sniedz visaptverošu informāciju par Latvijā augošajiem un tā saucamajiem eksotiskajiem augļiem, ogām un riekstiem, kā arī par medu. "Aptieka augļu dārzā" ikvienam pieejamā formā sniedz atbildes uz jautājumiem, kāpēc augļi ir tik nozīmīga uztura sastāvdaļa, kādas vērtīgas vielas ir svaigos un kaltētos augļos, riekstos un medū, kuri jums pieejamie augļi ir visnepieciešamākie tieši jūsu veselībai un labsajūtai, kā ārstnieciskajā uzturā pagatavot augļus un kā lietot slimību ārstēšanā un profilaksē citas augļu koku un krūmu sastāvdaļas – lapas, mizu, saknes u. c., kā lietot augļus kopā ar citiem augiem.

„Latgales muzeji”

„Vides zinātne”
Grāmata sniedz ieskatu Vides sistēmas veidos, cilvēka un vides mijiedarbībā, kā arī globālo problēmu risināšanā.

„Turcija”
Šajā ceļvedī redzams tas, par ko citos tikai stāstīts. Mošejas, tirgi, drupas, pludmales, vēsture, paklāji, nacionālie parki… Vairāk nekā 1200 fotogrāfiju, attēlu un karšu. Ievērojamāko apskates vietu šķērsgriezumi un plāni. Stambulas vēsturisko rajonu telpiski attēli no putna lidojuma. Izvērsta informācija par restorāniem, kafejnīcām, apmešanās vietām un transportu.

„Brisele”
Šajā ceļvedī atradīsiet vairāk nekā 600 fotogrāfiju, ilustrāciju un karšu; slavenāko objektu šķērsgriezumus un plānus; maršrutus tematiskām ekskursijām un jaukām pastaigām; apmešanās vietas, restorānus un izklaides iespējas.

„Taizeme”
Ceļvedī apkopots vairāk nekā 1500 fotogrāfiju, ilustrāciju un karšu. Ievērojamu objektu šķērsgriezumi un plāni. Slavenākie objekti, pludmales un svētki katrā pilsētā. Apmešanās vietas, restorāni un izklaides iespējas.

„Stokholma”
Grāmatas ievads „Stokholmas iepazīšana” sniedz priekšstatu par pilsētas „iekārtojumu” ģeogrāfiskā un kultūrvēsturiskā kontekstā. „Stokholmas vēsture” iepazīstina ar svarīgākajiem notikumiem Zviedrijas vēsturē un to saistību ar galvaspilsētu. „Stokholmas lepnums” īsi raksturo interesantākos un nozīmīgākos objektus pilsētā. „Ceļojums pa Stokholmu” palīdzēs nokļūt četru centra rajonu svarīgākajās vietās ar karšu, plānu, fotogrāfiju un zīmējumu palīdzību. Nodaļā „Malmarna un tuvākā apkārtne” aprakstītas vietas, kas atrodas ārpus centra, bet nodaļā „Ekskursijas no Stokholmas” – vietas, kuras var apmeklēt vienas vai divu dienu ilgā ceļojumā. „Ieteikumos tūristiem” sniegta informācija par viesnīcām, restorāniem, izklaides un iepirkšanās iespējām. „Praktiskajā ceļvedī” atrodami padomi, kā sazināties, saglabāt drošību un rīkoties ārkārtas situācijās. Nokļūt vajadzīgajā vietā palīdzēs „Ielu rādītājs”, bet ātri sameklēt nepieciešamo informāciju un orientēties ceļvedī – "Alfabētiskais rādītājs".

„Norvēģija”
Ceļvedis ar vairāk nekā 800 ilustrācijām un kartēm, pastaigu maršrutiem, gleznainiem ceļiem un tematiskām ekskursijām. Grāmata mudina doties uz jebkuru vietu Norvēģijā, jo šī valsts iedvesmo.

„Londona”
Brīnišķīgas fotogrāfijas, ilustrācijas un kartes. Slavenāko objektu plāni un šķērsgriezumi. Interesantākie Londonas rajoni no putna lidojuma. Plašs apmešanās vietu, restorānu un veikalu saraksts. Seši pastaigu maršruti pa Londonas rajoniem.

Микеле Лауро
„Происхождение жизни на земле”
Enciklopēdija par dzīvības rašanos virs zemes. Grāmatā atrodama arī sadaļa, kurā lasītājs spēles formā var pārbaudīt iegūtās zināšanas. Krāsainas ilustrācijas, labi saprotama valoda. Šī enciklopēdija noderēs kā labs bioloģijas apguves līdzeklis mājas apstākļos.