Foto: www.rezeknesbiblioteka.lv

     Valentīndienas jeb mīlestības svētku priekšvakarā, 13. februārī, Rēzeknes pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaka” ar Izabellas Abedi grāmatas „Alberta meklē mīlestību” lasījumu ciemojās Rēzeknes 2. bibliotēkas vecākā bibliotekāre Zenta Ruskule, lai kopā ar sagatavošanas grupiņas bērniem meklētu Albertas mīlestību.

 

     Vai jūs zināt, kas ir Alberta? Teiksiet, ka romantiska pusaugu meitene? Nē! Tā ir pelīte! Maza peļu meitenīte, kura pavasarī pirmo reizi pamostas kopā ar Peļu mammu. Un mamma viņai pastāsta, ka pavasarī mostas viss – gan koki, gan puķes, gan dzīvnieki... Taču galvenais, ka reizē ar to visu mostas arī mīlestība!

 
        Pirms stāsta izlasīšanas bibliotekāre ar bērniem parunājās par mīlestību pret mammu un tēti, brāļiem un māsām, kā arī par to, kā tad mīlestību izrāda vecāki savā starpā un kā to izrāda paši mazie. Tad bērni klausījās stāstu par Albertas mīlestību un pārrunāja dzirdēto.
 

     Kopā ar skolotāju Ilonu Macijevsku bērni no papīra veidoja skaistus un interesantus mīlestības dienai veltītus darbiņus, kurus tagad var apskatīt bibliotēkā. Par šiem darbiem priecājas visi bibliotēkas apmeklētāji. Paldies audzinātājām par interesantajām idejām un bērniem par skaistajiem darbiņiem!

 

     Pasākuma foto skatieties šeit.

 

 

  • <&lt;/&lt;iframe&gt;&lt;/li&gt;&lt;li style=&quot;float:left;margin-left:10px;&quot;&gt;&lt;a class=&quot;twitter-share-button&quot; data-count=&quot;none&quot; href=&quot;https://twitter.com/share&quot; _cke_saved_href=&quot;https://twitter.com/share&quot;&gt;Tweet&lt;/a&gt; &lt;!--{cke_protected}%3Cscript%3E!function(d%2Cs%2Cid)%7Bvar%20js%2Cfjs%3Dd.getElementsByTagName(s)%5B0%5D%3Bif(!d.getElementById(id))%7Bjs%3Dd.createElement(s)%3Bjs.id%3Did%3Bjs.src%3D%22%2F%2Fplatform.twitter.com%2Fwidgets.js%22%3Bfjs.parentNode.insertBefore(js%2Cfjs)%3B%7D%7D(document%2C%22script%22%2C%22twitter-wjs%22)%3B%3C%2Fscript%3E--&gt;&lt;/li&gt;&lt;li style=&quot;float:left;margin-left:10px;&quot;&gt;&lt;iframe src=&quot;//www.facebook.com/plugins/like.php?href=http%3A%2F%2Fwww.rezeknesbiblioteka.lv%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D836%3Aka-milestibu-mekle-peles-un-ka-to-izrada-cilveki%26catid%3D76%3APasakumi%25202B%26Itemid%3D112&amp;amp;send=false&amp;amp;layout=standard&amp;amp;width=200&amp;amp;show_faces=false&amp;amp;action=like&amp;amp;colorscheme=light&amp;amp;font&amp;amp;height=35&quot; scrolling=&quot;no&quot; frameborder=&quot;0&quot; style=&quot;border:none; overflow:hidden; width:200px; height:35px;&quot; allowtransparency=&quot;true&quot;&gt;