No 2017. gada 2. līdz 31. maijam Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā skatāma Larisas Ščukinas grafikas izstāde “Vasaras smarža”.

Larisa Ščukina dzimusi 1967. gada 1. martā Rēzeknē. Jau no bērnības aizrāvusies ar zīmēšanu. Beigusi Rēzeknes Bērnu mākslas skolu un Bobruiskas mākslas vidusskolu (1985–1987). 2012. gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāli grafikas specialitātē.

Pirmo augstāko izglītību ieguvusi Minskā, Baltkrievijas Kultūras universitātē (1989–1994) teātra režisora specialitātē. Savu profesionālo darbību teātrī sākusi Baltkrievijā kā aktrise Duņina-Marcinkeviča vārdā nosauktajā Mogiļevas apgabala dramatiskajā teātrī Bobruiskā.

Jau divdesmit sešus gadus nostrādājusi kā režisore teātrī-studijā “Joriks” Rēzeknē. Viņas dzīve ir cieši saistīta darbā ar bērniem. Pašlaik Larisa vada teātra studiju “Skomoroh” (Скоморох) Rēzeknes 4. vidusskolā un jauniešu teātra studiju “Joriks”.