Bibliotēku darbs no 01.03.2022.

Atbilstoši valdības lēmumam no 2022. gada 1. marta bibliotēkas varēs apmeklēt bez Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta uzrādīšanas (izņemot telpās notiekošus pasākumus).

Derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts būs jāuzrāda tikai pasākumu apmeklētājiem (līdz marta beigām). Sertifikāts nebūs jāuzrāda bērniem un jauniešiem līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot).

No 2022. gada 1. marta darbu sestdienās atsāk Rēzeknes Centrālā bibliotēka un Rēzeknes Bērnu bibliotēka (darba laiks sestdienās kā allaž – no pl. 10.00 līdz 16.00).

Apmeklējot bibliotēku, joprojām jāievēro epidemioloģiskās drošības prasības – pareiza medicīnisko masku vai FFP2 respiratoru valkāšana, roku dezinfekcija, 2 m distance!

Laipni gaidām bibliotēkās!