Laimīgie dzer kafiju un lasa dzeju II

Katru gadu pirmais rudens mēnesis septembris nāk ar Dzejas dienu nokrāsu. Šogad Dzejas dienas Latvijā norisināsies jau 55. reizi.

Septembris ir latviešu dižgara Raiņa dzimšanas dienas mēnesis, un šogad 11. septembrī atzīmēsim dzejnieka 155. dzimšanas dienu. Arī mūsu novadniekam dzejniekam Pjotram Antropovam 16. septembrī būs skaista dzīves jubileja – 75.

Šogad, turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, Rēzeknes Centrālās bibliotēka 11. septembrī no rīta plkst. 11.00 visus dzejas mīļotājus aicina uz dzejas mirkli lasītavā. Lasīsim gan Raini, gan P. Antropovu, gan citus iemīļotus dzejniekus. Arī šogad lasīšanai varēs izvēlēties dzejoļus no bibliotēkas krājuma. Būs arī kafija ar kādu saldumiņu!

Ievērosim visus ar Covid-19 saistītos drošības noteikumus! Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 64622061!