Aicinām darīt attālināti

Lai izvairītos no uzturēšanās bibliotēkas telpās, pirms došanās uz bibliotēku aicinām izvēlēties grāmatas bibliotēkas e-katalogā un rezervēt tās attālināti.

✅ Bibliotēkas e-katalogā pieejamas plašas meklēšanas iespējas, lielai daļai jaunāko grāmatu var apskatīt anotācijas, daļai var aplūkot arī satura rādītāju.

✅ Bibliotēkas mājaslapas sadaļā Jaunieguvumu saraksti jau no 2009. gada var apskatīt, ar kādām grāmatām bibliotēkas krājums papildināts katrā jauno grāmatu dienā, kas ir 2x mēnesī.

❗️Aicinām izmantot bibliotēkas e-pakalpojumus, tādējādi izvairoties no liekas ilgstošas uzturēšanās publiskās vietās!

📞Ja jums vēl nav autorizācijas datu bibliotēkas e-katalogam, aicinām sazināties ar bibliotēku

▪️ telefoniski (64622061).