Ko  var darīt  bibliotēkā? Lasīt grāmatas un ne tikai! Rēzeknes 2. bibliotēka 2022. gada 21. aprīlī notika jautrs, izzinošs un aizraujošs kvests “Piedzīvojumu mozaīka”, kura laikā bija iespēja iepazīties ar izklaides iespējām bibliotēkā.

Pasākuma dalībnieki iepazinās ar Pictionary Air spēles noteikumiem, tika sadalīti divās komandās un ļāvās spēles jautrībai, zīmējot vārdus gaisā. Kamēr viens spēlētājs zīmēja, komandas biedri vēroja ekrānā un centās atminēt attēloto vārdu vai vārdu salikumu.

Paši mazākie pasākuma apmeklētāji izmeta līkumus ap grāmatu plauktiem un devās piedzīvojumu meklējumos kopā ar tālvadību darbināmo multifunkcionālo Ninco Glob NBotu un 2-kanālu RC mašīnu ar MHz raidītāju no Revell kompānijas.

Arī ikdienā lasītāji tiek aicināti izmantot bibliotēkas piedāvātās izklaides iespējas! Ņem līdzi savu viedierīci, lejupielādē lietotni Pictionary Air un izspēlē šo spēli bibliotēkā, izvēloties interesantāko spēles režīmu, saglabā spēles ierakstu un  kopīgo to ar draugiem.

Arī bibliotēkā var jautri un atraktīvi pavadīt laiku! Tiekamies bibliotēkā, Atbrīvošanas alejā 166!