Šī gada jūlijā Rēzeknes Centrālā bibliotēka un tās filiālbibliotēkas – Rēzeknes 2. bibliotēka un Rēzeknes Bērnu bibliotēka – aicina lasītājus un interesentus apmeklēt bibliotekārās stundas un doties ekskursijā pa bibliotēku, kā arī virtuāli apmeklēt tās e-katalogu un iepazīt abonētās datu bāzes.

No 1. līdz 31. jūlijam Rēzeknes Bērnu bibliotēka piedāvā:

* “Iepazīstam multivides resursus par Latviju”: virtuāla pastaiga www.letonika.lv. Informācijpratības stundas individuāli vai grupās (Iepriekšēja pieteikšanās: Rēzeknes Bērnu bibliotēkā Dārzu ielā 37, tālr. 64623069).

No 1. līdz 31. jūlijam Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītava un Rēzeknes 2. bibliotēka piedāvā:

* “Ceļojums pa bibliotēkas e-katalogu un abonētajām datubāzēm”: bibliotekārā stunda vidusskolēniem un pieaugušajiem;

* “Iepazīsti bibliotēku!”: izzinošas ekskursijas pa bibliotēku visām vecumgrupām.

Iepriekšēja pieteikšanās: Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā Atbrīvošanas alejā 81, tālr. 64622061 vai Rēzeknes 2. bibliotēkā Atbrīvošanas alejā 166, tālr. 64632723. Rēzeknes 2. bibliotēka vasarā aicina lasītājus apmeklēt Bērnu literatūras nodaļu, kur iespējams lasīt jaunākās grāmatas un žurnālus, kā arī spēlēt galda spēles.

No 1. līdz 31. jūlijam Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītava piedāvā:

*  “Neparastas grāmatas”: bibliotekārā stunda pirmsskolas vecuma bērniem;

* “Grāmatas ceļš uz bibliotēkas grāmatplauktu”: bibliotekārā stunda sākumskolas un pamatskolas vecuma bērniem.

Ievēro! Iepriekšēja pieteikšanās: Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā Atbrīvošanas alejā 81, tālr. 64622061. Arī augustā būs iespējams pieteikties un piedalīties tematiskos pasākumos bibliotēkā.

Visas aktivitātes un apmeklējums ir par brīvu!

Laipni gaidīti!