Foto: www.rezeknesbibliteka.lv

2011. gada 1. maijā, Darba svētkos, Rēzeknes pilsētas dome apbalvoja labākos pašvaldības un tās uzņēmumu darba darītājus, pateicoties viņiem par apzinīgu un godprātīgu darbu. Sumināmo vidū bija arī Rēzeknes Centrālās bibliotēkas saimniecības pārzinis Viktors Seleckis.

Viktors Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā strādā jau kopš 1996. gada. Šajā laikā viņš ir veicis gan elektriķa un santehniķa, gan krāsotāja, galdnieka un stiklinieka, gan daudzus citus darbus, viens pats nodrošinot bibliotēkas darbības saimniecisko pusi.

Arī bibliotēkas vadība un darbinieki par Viktoru saka tikai labus vārdus, jo viņš ir atsaucīgs un rūpīgs sava darba darītājs, kurš nekad neatsaka un strādā ar patiesu interesi.