MAINĪTA semināra-plenēra NORISES VIETA!

Foto: K.Kalabanovs; 1. vieta
Foto: K. Kalabanovs

Ir noslēdzies publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls” un „FotoAkadēmijas” rīkotais konkurss „Es mīlu tavu foto”, kura laikā bibliotēku apmeklētāji tika aicināti fotografēt Latvijas bibliotēkas. Rēzeknes Centrālā bibliotēka konkursam saņēma 18 darbus.

Varam būt lepni par to, ka pirmo vietu un īpašo balvu šajā konkursā ir izcīnījis rēzeknietis Kristaps Kalabanovs, kurš bija iesūtījis ļoti veiksmīgu Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā tapušu fotogrāfiju un nu saņems īpašo balvu – iespēju bez maksas apmeklēt vienu no „FotoAkadēmijas” vai „KinoAkadēmijas” rīkotajiem kursiem 150 latu vērtībā.

Sešas Latvijas bibliotēkas šajā konkursā varēja iegūt arī iespēju uzņemt semināru-plenēru pieredzējuša fotomākslinieka vadībā savā bibliotēkā. Rēzeknes Centrālā bibliotēka, pateicoties konkursa dalībnieku aktivitātei, ir izcīnījusi arī šo balvu. Līdz ar to informējam, ka seminārs-plenērs Rēzeknē notiks 20. augustā Rēzeknes pilsētas Bērnu bibliotēkas telpās, Dārzu ielā 37, Rēzeknes Centrālās bibliotēkas telpās, Atbrīvošanas alejā 81/5, no plkst. 9:30 līdz 16:30, to vadīs fotogrāfs Dainis Matisons.

Seminārā tiks runāts par gaismu kā attēla veidošanās pamatu, par tās pārvaldīšanu, par fotokameras uzbūvi un tās iespēju izmantošanu, kompozīcijas veidošanu un citām lietām, bez kurām fotogrāfam grūti iztikt. Būs iespēja arī darboties praktiski, kam sekos iegūto fotogrāfiju apskate un analīze. Ikviens, kurš ieradīsies seminārā, varēs papildināt savas zināšanas, apgūt jaunas prasmes un iemaņas, kā arī uzdot jautājumus pieredzējušajam fotogrāfam. Piedalīšanās seminārā-plenērā būs bezmaksas, līdzi jāņem fotoaparāts! Semināra programma pieejama šeit.

Ja vēlaties piedalīties seminārā-plenērā, līdz 19. augustam sūtiet pieteikumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.! Aicinām ikvienu, kuram patīk fotografēt, izmantot šo brīnišķīgo iespēju!

Noderīgas saites

Konkursam iesūtīto foto TOP 10 „FotoAkadēmijas” vērtējumā