{source}
<script type="text/javascript">

function DraugiemSay( title, url, titlePrefix ){
 window.open(
  'http://www.draugiem.lv/say/ext/add.php?title=' + encodeURIComponent( title ) +
  '&link=' + encodeURIComponent( url ) +
  ( titlePrefix ? '&titlePrefix=' + encodeURIComponent( titlePrefix ) : '' ),
  '',
  'location=1,status=1,scrollbars=0,resizable=0,width=530,height=400'
 );
 return false;
}
</script>

<a href="#" mce_href="#" onclick="DraugiemSay('Grāmatas vīriešiem',
'http://www.rezeknesbiblioteka.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=474:pasaules-viriesu-diena&catid=163:par-izstadem-cb&Itemid=104', 'Rezeknesbiblioteka.lv');">
<img src="../images/dr.gif" mce_src="../images/dr.gif" border="0" /><font color="#666666" size="2"><u>Pasaki draugiem</u></font></a>

{/source}

gramatas vieriesiem
Foto: www.rezeknesbiblioteka.lv

     Jau desmito gadu pirmajā novembra sestdienā tiek atzīmēta Vispasaules vīriešu diena (Men’s World Day). Šie svētki tika iedibināti 2000. gadā Austrijas galvaspilsētā pēc Vīnes maģistrāta un Apvienoto Nāciju Organizācijas nodaļas vadības iniciatīvas.

     Šogad svētkus atzīmē 6. novembrī, un sakarā ar to Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā ir sagatavota izstāde „Jums – vīrieši”, kura būs apskatāma līdz 16. novembrim. Visas grāmatas iespējams paņemt līdzi lasīšanai mājās!  

 
 

Dažas no izstādē pieejamajām grāmatām 

 
 

Džons Bridžiss

„Džentlmeņa rokasgrāmata”
Grāmata ir neaizstājams padomju krājums ikvienam vīrietim, kas vēlas gūt panākumus sabiedrībā, padarot dzīvi vieglāku gan sev, gan citiem. Autors stāsta par to, kā būt īstam vīrietim.

Viens no grāmatas padomiem džentlmenim: „Ja telpās atrodas sieviete – vai pastāv iespēja, ka sieviete drīz varētu ierasties, – džentlmenis noteikti tualetē nolaiž uz leju poda vāku.”  

 

 

Markuss Berkmans

„Tu būsi tētis!” 

Noderīga rokasgrāmata modernam tēvam, kura sniedz ne vien plašu ieskatu emocionālajos pārdzīvojumos, bet arī noderīgus un praktiskus padomus, kas ļauj neapjukt pat vislielāko problēmu priekšā.  

 

 

Arnis Lozins, Uldis Ozols 

„Izdzīvošanas ABC vīriešiem” 

Grāmatas autori piedāvā padomus, kā ekstremālos apstākļos izglābties un palikt dzīvam, izmantojot pieejamos līdzekļus un apkārtējas vides iespējas, kā glābt cietušos un sniegt viņiem pirmo palīdzību. 

 

 

„Paveic pats!” 

Mājas remonts, mājas uzturēšana, mājas pārveide – šī grāmata vīrietim būs lielisks palīgs, kad viņš gribēs kaut ko paveikt pats. 

 

 
Lars Thūls 
„Treniņš visam ķermenim” 
Šajā grāmatā stāstīts, kā iegūt fizisku un psiholoģisku sagatavotību, spēku, lokanību un izturību. 
 
 
„„Маленькие слабости сильной половины. Большая книга мужских хобби и увлечений” 
Grāmata sniedz informāciju par vispopulārākajiem vīriešu hobijiem un interesēm – sporta spēlēm, medībām un makšķerēšanu, ekstremālajām sporta spēlēm, cīņu mākslām u. c., par to rašanos, vēsturi, attīstību un mūsdienu tendencēm. 
 
 
Евгений Ильин 
Пол и гендер 
Šī grāmata sniedz plašu ieskatu vīriešu un sieviešu fizioloģisko, psiholoģisko un sociālo atšķirību jautājumos.