Rēzeknes Centrālā bibliotēka aicina darbā

Rēzeknes Centrālā bibliotēka aicina darbā vecāko bibliotekāru un vecāko bibliogrāfu.

🔵 RĒZEKNES PILSĒTAS CENTRĀLĀ BIBLIOTĒKA AICINA DARBĀ VECĀKO BIBLIOTEKĀRU

🟡 Prasības pretendentiem/-ēm:

◾️ izglītība bibliotēkzinātnē vai informācijas pārvaldībā, 3. līmeņa profesionālā kvalifikācija bibliotēku nozarē, augstākā izglītība humanitārajās zinātnēs;

◾️ vēlama bibliotekārā darba pieredze;

◾️ valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;

◾️ vienas svešvalodas zināšanas;

◾️ BIS ALISE prasmes;

◾️ labas sadarbības un komunikācijas prasmes;

◾️ teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām;

◾️ spēja strādāt radoši, komandā, izrādīt iniciatīvu.

🟡 Galvenie amata pienākumi:

◾️ bibliotēkas lietotāju apkalpošana, konsultēšana, dokumentu elektroniska izsniegšana un saņemšana;

◾️ lietotāju apkalpošana automatizētajā bibliotēku informācijas sistēmā ALISE;

◾️ veikt darbu ar lasītavas krājumu, nodrošināt un sekmēt tā izmantojamību;

◾️ nodrošināt bibliotēkas pakalpojumu publicitāti;

◾️ piedalīties lasīšanu un bibliotēku popularizējošu pasākumu organizēšanā un norisē.

🟡 Iesniedzamie dokumenti:

◾️ motivācijas vēstule;

◾️ CV (vēlams atbilstoši Europass CV standarta formai);

◾️ izglītības dokumentu kopijas.

🟡 Mēs piedāvājam:

◾️ pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);

◾️ stabilu atalgojumu (558 EUR pirms nodokļu nomaksas);

◾️ atbalstu profesionālajā izaugsmē.

🟡 Ja redzat sevi šajā amatā, dokumentus lūgums iesniegt līdz 2021. gada 28. maijam Rēzeknes pilsētas Centrālās bibliotēkas direktorei – Atbrīvošanas alejā 81, Rēzeknē; sūtot pa pastu ar norādi “Pieteikums vakancei” (pasta zīmogs 28. maijs) Atbrīvošanas alejā 81, Rēzeknē, LV 4601, vai uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

🟡 Pretendenti, kuri atbildīs izvirzītajām prasībām, nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām tiks aicināti uz darba interviju. Uzziņas pa tālruni: 29446654.

🔵 RĒZEKNES PILSĒTAS CENTRĀLĀ BIBLIOTĒKA AICINA DARBĀ VECĀKO BIBLIOGRĀFU

🟡 Prasības pretendentiem/-ēm:

◾️ vēlama bibliotekārā darba pieredze;

◾️ valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;

◾️ vienas svešvalodas zināšanas;

◾️ BIS ALISE prasmes;

◾️ labas sadarbības un komunikācijas prasmes;

◾️ teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām;

◾️ spēja strādāt radoši, komandā, izrādīt iniciatīvu.

🟡 Galvenie amata pienākumi:

◾️ veidot periodikas izdevumu un citu materiālu analītiskos un bibliogrāfiskos aprakstus bibliotēkas novadpētniecības datu bāzē;

◾️ veikt datu eksportu uz LNB Nacionālās bibliogrāfijas datu bāzi;

◾️ veidot un uzturēt kārtībā bibliotēkas novadpētniecības materiālu krājumu, sekmēt tā izmantojamību;

◾️ sniegt nepieciešamo metodiski-konsultatīvo palīdzību pilsētas un citu reģiona bibliotēku darbiniekiem ar novadpētniecības darbu saistītos jautājumos;

◾️ sagatavot un sniegt informāciju medijiem par bibliotēkas novadpētniecības resursiem u. c.

🟡 Iesniedzamie dokumenti:

◾️ motivācijas vēstule;

◾️ CV (vēlams atbilstoši Europass CV standarta formai);

◾️ izglītības dokumentu kopijas.

🟡 Mēs piedāvājam:

◾️ pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);

◾️ stabilu atalgojumu (558 EUR pirms nodokļu nomaksas);

◾️ atbalstu profesionālajā izaugsmē.