Izlej savu sveci

Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītāju klubiņš “LASIs” 2022. gada 19. janvārī plkst.15.00 aicina uz tikšanos. Sagaidot Sveču dienu, esam nolēmuši padarboties sveču liešanas darbnīcā, kuru vadīs vecākā bibliotekāre Ināra Daugule.

Lejot sveces, atcerēsimies seno latviešu tradīcijas un aicināsim piedalīties Sveču dienas ticējumu konkursā. Piedāvāsim arī tematisku izstādi par svecēm, iepatikušos grāmatu vai žurnālu varēs paņemt lasīšanai uz mājām. Materiālus sveču liešanai nodrošinās bibliotēka. Ja ir vēlēšanās, var paņemt arī savus.

Interesentus lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 64622061 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Dalībnieku skaits – 10.

Ierodoties pasākumā, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.