Monētu dienas 2014

11. martā tiek uzsāktas ikgadējās Monētu dienas bibliotēkās, kas turpināsies 3 nedēļas – līdz 31. martam, šajā laikā iedzīvotāji aicināti padomāt par Latvijai nozīmīgiem kultūras un vēstures faktiem, kas iekalti mazajos mākslas darbos – kolekcijas jeb jubilejas un piemiņas monētās.

Monētu dienu aktivitātes – konkurss un balsojums

Kultūras informācijas sistēmu centrs kopā ar Lursoft ir sagatavojis konkursu bibliotēku lietotājiem „Atklāj monētu noslēpumus Lursoft laikrakstu bibliotēkā!”. Konkursā par balvām – kolekcijas monētām – var cīnīties individuālie dalībnieki, kā arī tiks noteiktas aktīvākās bibliotēkas, kas saņems balvas no Lursoft. Vairāk informācijas meklējiet konkursa nolikumā.

Vienlaikus ar Lursoft konkursu ikviens aicināts piedalīties balsojumā par Latvijas gada monētu 2013. Balsojums no bibliotēkām tiks ņemts vērā, nosakot bibliotēku apmeklētājiem mīļāko monētu. Piedaloties balsojumā, ikvienam ir dota iespēja papildus laimēt kādu no 2013. gada monētām kā balvu.

Aicinām piedalīties!