Adrese: Rēzeknes iela 2, Ratnieki, Čornajas pagasts, Rēzeknes novads

T.  9:30 – 18:00

C. 9:30 – 18:00

P. 9:30 – 18:00

Čornajas pagasta bibliotēka (līdz 01.07.2022. Čornajas pagasta Ratnieku bibliotēka) atrodas Čornajas pagasta Ratnieku ciemā, vienā ēkā ar Ratnieku tautas namu. Bibliotēka veic iespieddarbu, elektronisko un citu dokumentu papildināšanu, uzkrāšanu, sistematizēšanu, kataloģizēšanu un saglabāšanu, ar mērķi sniegt apmeklētājiem plašāku informācijas pieejamību. Nodrošina nepieciešamo iespieddarbu un citu dokumentu komplektēšanu, brīvu pieeju krājumam, bibliotekāro un informacionālo pakalpojumu sniegšanu, bezmaksas pieeju internetam un vispārpieejamiem elektroniskās informācijas resursiem.

Čornajas pagasta bibliotēkas Rāznas nodaļa (pakalpojuma sniegšanas vieta) atrodas Čornajas ciema centrā daudzdzīvokļu mājā.

Statistika (01.01.2022.)

Čornajas pagasta bibliotēkas Rāznas nodaļa

Adrese: Nākotnes iela 3, Čornajas pagasts, Čornaja, Rēzeknes rajons, LV-4617.

Tel.: 26408870

Bibliotekāre: Silvija Deksne

Darba laiks:

Otrdiena          10.00 – 18.00

Trešdiena        10.00 – 14.00

Ceturtdiena     10.00 – 14.00

Piektdiena       10.00 – 14.-00

Piedāvājums

• Krājums:

- daiļliteratūra, uzziņu un nozaru literatūra pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem;

Izdevumu veidi:

- grāmatas

- seriālizdevumi: laikraksti, žurnāli

- audiovizuālie resursi: CD, DVD

- spēles

- novadpētniecības materiāli; tematiskās mapes

• Starpbibliotēku abonementa pakalpojumi (SBA) – izdevumu pasūtīšana no citām bibliotēkām
  • Elektroniskais katalogs: ej.uz/e-katalogs
  • Lietotāju attālinātas autorizācijas datu piešķiršana
  • Attālināta  piekļuve e-katalogam, 3td e-grāmatu bibliotēkai
  • Attālināta izdevumu rezervēšana un lietošanas termiņa pagarināšana
  • Uzziņu sniegšana
  • Bezmaksas internets un  Wi-Fi
  • 7 datorvietas
  • Datorizdruka, kopēšana, skenēšana
  • Bezmaksas tiešsaistes datu bāzes Letonika.lv, Lursoft “Laikrakstu bibliotēka”
  • Konsultācijas: datorlietošana, e-pakalpojumu izmantošana dažādās dzīves situācijās, praktiski e-risinājumi
  • Pašvaldības un pagasta pārvaldes informatīvie izdevumi
  • Latvijas filmu portāls www.filmas.lv / neierobežota piekļuve
  • Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) digitālā kolekcija / neierobežota piekļuve

Bibliotēka piedalās lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” kā atbalsta bibliotēka.

Bibliotēkā un pakalpojuma sniegšanas vietā ir ierīkots bērnu stūrītis ar spēlēm, zīmēšanas un krāsošanas piederumiem, rotaļlietām.

Regulāri tiek rīkotas literatūras izstādes, reizi ceturksnī Jauno grāmatu dienas.

Tiek organizēti literārie un tematiskie pasākumi, bibliotekārās stundas, informācijas dienas, ekskursijas uz bibliotēku, tikšanās ar ievērojamiem cilvēkiem.

Bibliotēkas dati portālā:

Sociālo tīklu vietnē: