Pagājušajā gadā no 20. augusta līdz 1. decembrim Latvijas Nacionālā bibliotēka rīkoja akciju „Tautas grāmatu plaukts”. Tās mērķis bija dot iespēju iedzīvotājiem piedalīties Gaismas pils satura veidošanā, dāvinot bibliotēkai sev nozīmīgu un īpašu grāmatu.

Liels paldies Feimaņu pagasta iedzīvotājiem par lielo atsaucību, dāvinot grāmatas „Tautas grāmatu plauktam”! Kopumā tika uzdāvināti 34 grāmatu eksemplāri.

SIA „Papīrfabrika Līgatne” jau otro gadu rīko un aicina Latvijas bibliotēku darbiniekus un apmeklētājus iesaistīties makulatūras vākšanas akcijā „Zaļā bibliotēka”, ne tikai atbalstot vietējos ražotājus un videi draudzīgu domāšanu un dzīvesveidu, bet arī cīnoties par noderīgām balvām.

Feimaņu pagasta bibliotēka ar apmeklētāju un pamatskolas palīdzību 2013. gadā savāca 2874 kg makulatūras, Latgales reģionā ieguva 6. vietu un vinnēja 14, 4 kg biroja papīra. Feimaņos simtprocentīgi atbalsta pārticīgas valsts veidošanu un arī dod savu ieguldījumu dabas aizsardzībā!

Erna Ulase,
Feimaņu pagasta bibliotēkas vadītāja