Adrese: Rēzeknes novads, Sokolku pagasts, Strupļi, LV-4640

Pusdienu pārtraukums 12.00–12.30
Sesdiena – brīvdiena
Svētdiena – brīvdiena

Sokolku pagasta bibliotēka atrodas Sokolku pagasta centrā ērti pieejamā vietā, vienā ēkā ar kultūras namu.

Sokolku pagasta bibliotēka ir kultūras, izglītības un informācijas iestāde, kura veic kultūras mantojuma – grāmatu, periodikas, rokrakstu un citu dokumentu uzkrāšanu, sistematizēšanu un saglabāšanu. Nodrošina uzkrātās informācijas izmantošanas iespējas pagasta iedzīvotājiem un visiem interesentiem. Bibliotēkas izmantošanas kārtību nosaka bibliotēkas lietošanas noteikumi.

Piedāvājums

• Krājums:

- daiļliteratūra, uzziņu un nozaru literatūra pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem;

Izdevumu veidi:

- grāmatas

- seriālizdevumi: laikraksti, žurnāli

- audiovizuālie resursi: CD, DVD

- spēles

- novadpētniecības materiāli; tematiskās mapes

• Starpbibliotēku abonementa pakalpojumi (SBA) – izdevumu pasūtīšana no citām bibliotēkām
  • Elektroniskais katalogs: e.uz/e-katalogs
  • Lietotāju attālinātas autorizācijas datu piešķiršana
  • Attālināta  piekļuve e-katalogam, 3td e-grāmatu bibliotēkai
  • Attālināta izdevumu rezervēšana un lietošanas termiņa pagarināšana
  • Uzziņu sniegšana
  • Bezmaksas internets un  Wi-Fi
  • 6 datorvietas
  • Datorizdruka, kopēšana, skenēšana
  • Bezmaksas tiešsaistes datu bāzes Letonika.lv, Lursoft “Laikrakstu bibliotēka”
  • Konsultācijas: datorlietošana, e-pakalpojumu izmantošana dažādās dzīves situācijās
  • Pašvaldības un pagasta pārvaldes informatīvie izdevumi
  • Latvijas filmu portāls www.filmas.lv / neierobežota piekļuve
  • Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) digitālā kolekcija / neierobežota piekļuve

Ierīkots bērnu stūrītis ar spēlēm, zīmēšanas un krāsošanas piederumiem, rotaļlietām.

Bibliotēkas telpas pieejamas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Regulāri tiek rīkotas literatūras izstādes, reizi ceturksnī Jauno grāmatu dienas.

Tiek organizēti literārie un tematiskie pasākumi, bibliotekārās stundas, informācijas dienas, ekskursijas uz bibliotēku, tikšanās ar rokdarbniecēm, rīkojot nodarbības un meistarklases .

Bibliotēkas lapā https://www.facebook.com/sokolku.biblioteka regulāri tiek informēts par norisēm bibliotēkā.

Informācija citās interneta vietnēs:

Esat mīļi gaidīti Sokolku pagasta bibliotēkā!

Bibliotēkas vadītāja Anfiza Orlova