Adrenalīns, satraukums, pārsteigumi, azarts – tas viss bija sajūtams 13. septembrī Rēzeknes 2. bibliotēkā notikušajā pasākumā „Vasaras piedzīvojums”, kurā piedalījās 5. vidusskolas 3. a klases skolēni un skolotāja Rūta Dortāne.

Pasākums sākās ar ceļojumu piedzīvojumu literatūrā. Skolēni iepazinās ar visā pasaulē pazīstamiem piedzīvojumu grāmatu autoriem un viņu darbiem, kā arī ar latviešu literārajiem varoņiem – A. Brigaderes Sprīdīti, Anneli u. c.

Bērni stāstīja par saviem vasaras piedzīvojumiem un stāstīto ilustrēja ar fotogrāfijām, no kurām vēlāk kopīgi tika izveidota izstāde „Mans vasaras mirklis”. Šo izstādi bibliotēkas apmeklētāji varēs aplūkot līdz 1. oktobrim.

Pasākuma beigās kā veltījums dzejas dienām izskanēja pie kliņģera un tējas tases kopīgi lasītie O. Slišāna, A. Kūkoja un L. Apšenieces dzejoļi.