IMG 20240427 015756

26. aprīlī Bibliotēku nedēļas ietvaros Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā notika čaklāko un aktīvāko lasītāju godināšanas gada balvas “LASIs 2023” pasākums.

Pasākumā vairākās nominācijās tika sumināti Rēzeknes Centrālās bibliotēkas, Rēzeknes 2. bibliotēkas, Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēkas-informācijas centra un Rēzeknes Bērnu bibliotēkas aktīvākie, čaklākie apmeklētāji. Pasākuma apmeklētājiem bija sarūpēts arī jauks muzikāls sveiciens. Pateicamies par atsaucību un brīnišķīgo muzikālo priekšnesumu Ērikai Ruhmanei un Ievai Sutinai.

Šogad čaklākie bibliotēku lasītāji tiks godināti desmit nominācijās: ”Čaklākais grāmatu lasītājs”, “Čaklākais pielāgotās literatūras lasītājs”, "Čaklākais periodikas lasītājs”, ”Ģimene bibliotēkā”, “Jaunietis bibliotēkā”, ”Čaklākais e-pakalpojumu izmantotājs”, ”Čaklākais bibliomāta lietotājs”, “Čaklākais pasākumu apmeklētājs”, “Aktīvākais bibliotēkas pakalpojumu izmantotājs” un “Ome bērnu bibliotēkā!”.

Balvu nominācijā “Čaklākais grāmatu lasītājs” Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā saņēma Josifs Volkovs. Aizvadītajā gadā viņš ir izlasījis 261 grāmatu.

Nominācijā “Čaklākais periodikas lasītājs” Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā balvu saņēma Melānija Klauča. Gada laikā no bibliotēkas lasītavas krājuma viņa ir izlasījusi 391 žurnālu.

Balvu nominācijā ”Čaklākais e-pakalpojumu izmantotājs” Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā saņēma Ināra Vasiļjeva.

Balvu nominācijā ”Čaklākais bibliomāta lietotājs” Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā saņēma Ilga Potapova.

Balvu nominācijā Čaklākais pasākumu apmeklētājs” Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā saņēma Leonards Vincevičs.

“Čaklākais grāmatu lasītājs” Rēzeknes 2. bibliotēkā saņēma Antoņina Seržante. Aizvadītajā gadā Antoņina var lepoties ar 135 izlasītām grāmatām.

Balvu nominācijā “Čaklākais periodikas lasītājs” Rēzeknes 2. bibliotēkā saņēma Jānis Seržants. 2023. gadā Jānis ir izlasījis 413 žurnālus.

Balvu nominācijā “Jaunietis bibliotēkā” Rēzeknes 2. bibliotēkā saņēma Evans Ivanovs.

Balvu nominācijā “Ģimene bibliotēkā” Rēzeknes 2. bibliotēkā saņēma mamma Elīna Sadovska un viņas dēls Oskars Sadovskis. Kopā Sadovsku ģimene ir izlasījusi 195 grāmatas.

Balvu nominācijā “Čaklākais grāmatu lasītājs” Bērnu bibliotēkā sākumskolas vecumposmā saņēma Luīze Svilāne.  2023. gadā meitenes kontā ir 165 izlasītas grāmatas.

Balvu nominācijā “Čaklākais grāmatu lasītājs” Bērnu bibliotēkā pamatskolas vecumposmā saņēma Irbe Bārbala Kārkliņa. 2023. gadā viņa ir izlasījusi 118 grāmatas.

Balvu nominācijā “Ģimene bibliotēkā” Bērnu bibliotēkā 2023. gadā saņēma Staru ģimene - meita Māra un mamma Sandra. Kopā 2023. gadā ir iizlasītas 115 grāmatas.

Balvu nominācijā “Ome Bērnu bibliotēkā”  tika pasniegta Annai Sidarānei.

Balvu nominācijā “Čaklākais pielāgotās literatūras lasītājs” Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēkā-informācijas centrā saņēma Anastasija Languša. 2023. gadā ir izlasītas 120 audiogrāmatas un vairāki audiožurnāli.

Balvu nominācijā “Aktīvākais bibliotēkas pakalpojumu izmantotājs” Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēkā-informācijas centrā saņēma Agnese Puisāne.

Pasākuma apmeklētāji varēja uzzināt, kuras grāmatas Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā bija populārākās 2023. gadā.

Esam pateicīgi lasītājiem par uzticību daudzu gadu garumā un siltajiem vārdiem, paldies par patieso interesi par grāmatām un lasīšanu! Mēs priecājamies un lepojamies ar Jums!

Lasīt ir stilīgi! Nāciet uz bibliotēku!