436118423 7494325950659586 4960552024520205821 n

Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā 11. aprīlī plkst. 17.00 notiks pasākums sievietēm par dzīves līdzsvarošanu.

Turpinot dalīties ar Erasmus+ projekta ,,LadyLeader” starptautiskajās apmācībās iegūtajām zināšanām Siguldā sadarbībā ar biedrību ,,Miromida”( Latvija) un “InterArt Foundation”(Bulgārija), Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā 11. aprīlī plkst. 17.00 tiek organizēts pasākums sievietēm, lai dalītos ar šo noderīgo pieredzi un iedvesmotu jaunām idejām.

Pasākumā piedalīsies vieslektore Anita Doroščonoka – Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas mākslas un dizaina skolotāja. Runāsim par to, kā praktiska, radoša darbošanās var palīdzēt rast līdzsvaru dzīvē un kā neirografikas valodu varam lietot, radot Neuro Art stila mākslas darbus. Katrai dalībniecei būs iespēja izdzīvot mākslinieciskās darbības pozitīvo ietekmi uz sevi, patstāvīgi radot nelielu darbiņu.

Dalība ir bezmaksas.

Pasākums ir Eiropas Savienības finansēts. Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo autora(-u) personīgos uzskatus un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un Kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA nenes atbildību par paustajiem uzskatiem.

Miromida Kristina Castronovo Gergana Deenichina InterArt Foundation

#ladyleaderproject  #ErasmusPlus