Rēzeknietis Mareks Ruskuls (24), kurš pašlaik dzīvo Rīgā un pēc profesijas ir programmētājs, ir aizrautīgs zīmētājs un jau daudzus gadus brīvajos brīžos aizraujas ar zīmēšanu jeb domskiču (tas esot precīzākais apzīmējums) veidošanu. Viņa zīmējums var apskatīt blogā briic.lv. Pašlaik Mareks lielākoties zīmē uz A4 formāta lapām, bet sākumā to darījis blociņos, un to ir sakrājies visai daudz.

     Autoram jau ir iznākusi viena grāmatiņa, tā saucās „Sastādi man kompāniju”, vairāk par grāmatu lasiet šeit. Ir bijušas arī divas izstādes, viena Rēzeknē, otra – Jelgavā.

 

 

     Šobrīd jaunais cilvēks ir savācis pietiekami daudz zīmējumu, lai varētu tapt otra grāmata, bet tās izdošanai nepieciešami 1500 Ls. Grāmata sauksies „Vienā kadrā”, un ikviens ziedotājs, kurš būs pārskaitījis vismaz 3,06 Ls, to iegūs savā īpašumā bez maksas. Savukārt par 50 Ls iespējams nopirkt arī vietu Logo mūrī, kurš atradīsies uz grāmatas aizmugurējā vāka. Grāmata būs pieejama no 5. maija.

 

      Sekot līdzi grāmatas izdošanas procesa gaitai, uzzināt vairāk par ziedošanas iespējām un rezervēt topošo grāmatu var lapā http://briic.lv/category/viena-kadra/. Atbalstīsim novadnieku!