{source}
<script type="text/javascript">

function DraugiemSay( title, url, titlePrefix ){
 window.open(
  'http://www.draugiem.lv/say/ext/add.php?title=' + encodeURIComponent( title ) +
  '&link=' + encodeURIComponent( url ) +
  ( titlePrefix ? '&titlePrefix=' + encodeURIComponent( titlePrefix ) : '' ),
  '',
  'location=1,status=1,scrollbars=0,resizable=0,width=530,height=400'
 );
 return false;
}
</script>

<a href="#" mce_href="#" onclick="DraugiemSay('Jumavas piedāvājumā – grāmatas ikvienam',
'http://www.rezeknesbiblioteka.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=231:jumavas-piedavajuma-gramatas-ikvienam&catid=163:par-izstadem-cb&Itemid=104', 'Rezeknesbiblioteka.lv');">
<img src="../images/dr.gif" mce_src="../images/dr.gif" border="0" /><font color="#666666" size="2"><u>Pasaki draugiem</u></font></a>

{/source}

 

     Jūlijā Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonements lasītājiem piedāvā aplūkot plašu un saturiski daudzveidīgiem iespieddarbiem bagātu izstādi – „Izdevniecībā "Jumava" izdotās grāmatas”. Šobrīd (2009. g. jūlijs) Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementa fondā ir 552 nosaukumu grāmatas, kuras laistas klajā izdevniecībā „Jumava”. Visas izstādē apskatāmās grāmatas iespējams arī izņemt lasīšanai mājās.

     Galvenie stūrakmeņi, uz kuriem izdevējdarbībā balstās „Jumava”, ir tradīcija un novatorisms. Izdevniecība sadarbojas ar tādiem populāriem, atzītiem un iemīļotiem latviešu rakstniekiem kā Jānis Peters, Māra Zālīte, Alberts Bels, Monika Zīle, Imants Ziedonis un izdod viņu jaunākos darbus. 

 

Monika Zīle „Trīs košas dāmas” 

Pārbaudīt pieejamību 

     „Jumava” piedāvā arī vērtīgas ārzemju autoru grāmatas, to starpā ir Remarka, Kamī, Zimmela, Selindžera, Ērvinga darbi. Tieši „Jumava” izdod arī pasaules bestselleru sēriju par Hariju Poteru. 

 

Džoanna K. Roulinga „Harijs Poters un Nāves Dāvesti” 

Pārbaudīt pieejamību

 

     „Jumava” lepojas ar kvalitatīvi noformētām un vizuāli pievilcīgām nozīmīgām kultūrvēsturiska satura grāmatām, vismaz daļa no tām ir pieejama arī bibliotēkā, piemēram, „Latvijas vēsture: XX gadsimts” un „Magnus, dāņu princis”. Tāpat „Jumava” izdod arīdzan vērtīgus ceļvežus, kā piemērus var minēt Arvīda Plauža darbus „Ceļvedis pa Latviju” un „Ceļvedis pa teiksmu pilīm”. 

     „Jumavas” grāmatu klāstā ietilpst daudz praktiska satura grāmatu par psiholoģiju, veselību, vaļaspriekiem, dārzu, sportu, pavārmākslu un tamlīdzīgām tēmām. Šīs grāmatas lasītāji ir sevišķi iecienījuši, un to vērtība tagad, dižķibeles laikos, turpina(-ās) tikai pieaugt. 

Pīters Ābrahamss „Medicīnas enciklopēdija visai ģimenei”

Pārbaudīt pieejamību

  

 
Atis Vancovičs „Izdzīvošanas ABC autobraucējiem”

Pārbaudīt pieejamību

  

 

Nikolajs Kozlovs „Saskarsmes māksla” 

Pārbaudīt pieejamību

 

     Savukārt skolēni un studenti neiztiek bez „Jumavas” mācību un zinātniskās literatūras, kā arī vārdnīcām un enciklopēdijām. 
 

Filips Kotlers „Mārketinga pamati” 

Pārbaudīt pieejamību

 

 

Aija Strautmane „Rokasgrāmata lietišķajā etiķetē” 

Pārbaudīt pieejamību 

 

Noderīgas saites