No 26. aprīļa Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā ikviens interesents var aplūkot fotoizstādi „Dabas ritmu harmonija”. Tās autore ir Preiļu Galvenās bibliotēkas vecākā bibliotekāre, ESIP koordinatore Velta Popa.

Par sevi Velta saka tā: „Pēc izglītības – mediķis, bet dzīves sakritību dēļ jau 27 gadus strādāju par bibliotekāri. Fotogrāfija – bērnības sapnis, kurš vienmēr tika atlikts – sākumā baidīja viss fotogrāfijas attīstīšanas process, pēc tam – pietrūka laba fotoaparāta, bet 2009. gada beigās radās apjausma, ka arī ar mobilā telefona fotokameru var sasniegt labu rezultātu. Daba – dziedina, uzmundrina, bagātina un apdāvina. Ar savu pirmo fotoizstādi vēlos parādīt mazu daļiņu no sava redzējuma.”

Izstāde parāda autores dabā tvertos mirkļus visa gada garumā, sākot ar pavasari un beidzot ar ziemu. V. Popas fotogrāfijas līdz šim jau bijušas skatāmas Preiļos, Jasmuižā, Jēkabpilī, Skaistā...

Izstādes fotoreportāža šeit.