2008. gada nogalē Rēzeknes pilsētas domes Kultūras pārvaldes rīkotajā Mazo projektu konkursā atbalstu guva projekts „Bērnu stūrīša izveide Rēzeknes pilsētas centrālajā bibliotēkā”. Stūrīša mērķauditorija – pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni, kuri atnāk uz bibliotēku kopā ar vecākiem.

Bērnu stūrītis bibliotēkā radīs ģimenei draudzīgu vidi. Kamēr vecāki izvēlēsies grāmatas līdzņemšanai vai izmantos interneta pakalpojumus, bērni šo laiku arī varēs pavadīt lietderīgi un interesanti, viņiem būs iespēja spēlēt galda spēles, palasīt savam vecumam atbilstošas grāmatas vai vienkārši paspēlēties ar mīkstajām rotaļlietām.

Šobrīd jau ir apgūts projektam piešķirtais finansējums, iegādātas mēbeles, grāmatas un spēles un atlikuši vien pēdējie iekārtošanas darbi. Stūrīša atklāšana notiks 31. martā, bet bērni to var izmantot jau šobrīd. Jāpiezīmē, ka grāmatiņas, kuras atradīsies bērnu stūrītī, nepieciešamības gadījumā vecāki varēs paņemt arī līdzi uz mājām.