Aizsardzības ministrijas informatīvā lekcija RCB

2022. gada 13. maijā plkst. 13.00 Rēzeknes Centrālā bibliotēka (RCB) aicina uz Aizsardzības ministrijas informatīvo lekciju.

Maijā Aizsardzības ministrija vairākās Latvijas pilsētās organizē informatīvas lekcijas skolēniem, pedagogiem un citiem iedzīvotājiem par to, kā rīkoties krīzes situācijās, lekcijās informē arī par aktualitātēm aizsardzības nozarē.

Informatīvajā lekcijā Rēzeknē uzstāsies pārstāvis no Zemessardzes 32. kājinieku bataljona, kurš pastāstīs par valsts aizsardzību, krīzes situācijām un 72 stundu mugursomu, viņš atbildēs arī uz jautājumiem par Zemessardzi un iespēju iesaistīties valsts aizsardzībā.

Aizsardzības ministrija aicina skolēnus, pedagogus, iedzīvotājus un citus interesentus apmeklēt lekcijas, lai būtu informēti par atbilstošu rīcību krīzes apstākļos un to, kā parūpēties par savu un savu tuvinieku drošību!

Lekcija notiks bibliotēkas 3. stāvā, tiešraidē tā tiks translēta arī bibliotēkas Facebook lapā. Uz tikšanos Rēzeknes Centrālās bibliotēkā! Laipni gaidīti!