Stand with Ukraine2

Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka sadarbībā ar Rēzeknes valstspilsētas  domes pārvaldes “Sociālo dienestu”  organizē labdarības akciju ukraiņu patvēruma meklētājiem "Pasniedz roku!"

Akcijas laikā iedzīvotāji  tiek aicināti ziedot  kancelejas preces: rakstāmlietas, krāsainos zīmuļus flomāsterus, pasteļkrītiņus, PVA līmi, zīmuļlīmi, lineālus, plastilīnu,  papīra šķēres, rūtiņu, līniju burtnīcas A4 zīmēšanas blokus un  personīgās higiēnas piederumus: ziepes, šampūnu, zobu pastu un zobu birstes, tualetes papīru, mitrās salvetes, sieviešu higiēnas preces, veļas pulveri  un citas pirmās nepieciešamības preces. Akcija noritēs no 11. aprīļa līdz 11. maijam.  Aicinām nepalikt vienaldzīgiem un palīdzēt nelaimē nonākušajiem Ukrainas iedzīvotājiem. Ziedojumus var atstāt  Rēzeknes 2. bibliotēkā (Atbrīvošanas aleja 166, otrajā stāvā). Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties  ar bibliotēkas darbiniekiem pa tālruni: 64632723. Saziedotās lietas tiks nogādātas ukraiņu patvēruma meklētājiem Rēzeknē.