Foto: www.rezeknesbiblioteka.lv

     2020. gada 24. janvārī Rēzeknes 2. bibliotēkā noritēja tematisks pasākums bērniem “Ārā auksti, iekšā silti”, kas bija veltīts Annas Sakses jubilejai.

Foto: www.rezeknesbiblioteka.lv

     2019. gada 10. oktobra vēlā un dzestrā pēcpusdienā Rēzeknes 2. bibliotēkas pārstāvji ar interesentiem devās aizraujošā pārgājienā “Manas pilsētas takas”, kas noritēja UNESCO LNK tīkla “Stāstu bibliotēkas” ietvaros.


Foto: V. Viša

     2019. gada 18. maijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notika Vislatvijas skaļās lasīšanas sacensības nacionālais fināls, kurā piedalījās arī Rēzeknes reģiona pārstāve Annija Igaune no Verēmu pamatskolas. Atbalstītāju pulkā bija Annijas ģimene, literatūras skolotāja Zinaīda Kūkoja, Rēzeknes novada bibliotēku informācijas speciāliste Valentīna Viša un Rēzeknes reģiona Skaļās lasīšanas kuratore Zenta Ruskule.

Manas pilsētas takas

     Sarosās stāstu stāstītāji, klausītāji, kā arī aktīvās atpūtas cienītāji Rēzeknē! Atmiņu un stāstu pārgājiens “Manas pilsētas takas”, kas tiks rīkots UNESCO LNK tīkla “Stāstu bibliotēkas” ietvaros, aicina ikvienu interesentu pievienoties un doties kopīgā piedzīvojumā rudenīgajā pilsētā.

Foto: www.rezeknesbiblioteka.lv

     Digitālas nedēļas ietvaros 2019. gada 28. martā Rēzeknes 2. bibliotēkā notika modernajām tehnoloģijām veltīts pasākums “Digitālā pasaule bibliotēkā”.