×

Kļūda

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but IZSTADES/mana-latgale is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but IZSTADES/radosais-lidojums is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but IZSTADES/erasmus-vestnieki is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but IZSTADES/aizjuras is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but IZSTADES/ritmu is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Rēzeknes logopēdiskās internātpamatskolas 6.klases skolēni ilustrē Ojāra Vācieša dzeju.

 

 

"Mazā raganiņa aicina" Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņu radošo darbu izstāde ( skol.Anita Andrejeva). Izstāde skatāma līdz 30.11.2013.

 

 

 

     Sagaidot 3. Pasaules latgaliešu saietu un konferenci, Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā no 2012. gada 3. augusta apskatāma izstāde „Mana Latgale”. Visas izstādē izliktās grāmatas un diskus ar elektroniskajiem materiāliem un filmām iespējams paņemt līdzi lasīšanai un skatīšanai mājās. Izstāde būs aplūkojama līdz 18. augustam.

 

{gallery}IZSTADES/mana-latgale{/gallery}

 

 

 

     Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā no 2012. gada 4. jūlija līdz 13. jūlijam apskatāma Jauniešu atvērtā centra „JACis” un Rēzeknes pilsētas domes Izglītības pārvaldes jaunatnes iniciatīvu projekta „Radošais lidojums” ietvaros rīkotajās radošajās darbnīcās tapušo darbu izstāde. Projektā piedalās Rēzeknes jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

 

{gallery}IZSTADES/radosais-lidojums{/gallery}

 

 

 

     Ceļojošais interaktīvais stends „Erasmus vēstnieki”, kuru veidojusi Valsts izglītības attīstības aģentūra, ar video, fotogrāfiju un atziņu palīdzību iepazīstina ar studentu, pasniedzēju un augstskolu personāla stāstiem par studijām un profesionālo pilnveidi dažādās Eiropas valstīs studentu apmaiņas programmā Erasmus. Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā stends apskatāms no 2012. gada 11. jūnija līdz 17. jūnijam.

 

{gallery}IZSTADES/erasmus-vestnieki{/gallery}

 

 

     Izstāde apskatāma Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā no 2012. gada 16. maija līdz 30. maijam. Starptautiskā bioloģiskās daudzveidības gada un Aizjūras teritoriju gada ietvaros šo izstādi ir izveidojis Francijas institūts Latvijā.

 

{gallery}IZSTADES/aizjuras{/gallery}

 

 

 

     Preiļu Galvenās bibliotēkas vecākās bibliotekāres, ESIP koordinatores Velta Popas vaļasprieks un bērnības sapnis ir fotografēšana. Viņas pirmajā izstādē aplūkojamas ar mobilo telefonu uzņemtas fotogrāfijas. Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā izstāde skatāma no 2012. gada 26. aprīļa līdz 14. maijam.

 

{gallery}IZSTADES/ritmu{/gallery}