×

Kļūda

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but EKSKURSIJAS/unesco-nedela is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but EKSKURSIJAS/polugimnazija is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

 

     UNESCO nedēļas ietvaros (12.-19.10.2012.) uz bibliotēku ekskursijā bija atnākusi Rēzeknes 5. vidusskolas 7. klase. 2012. gadā UNESCO nedēļa veltīta programmas „Pasaules atmiņa” 20. gadadienai un 40. gadadienai, kopš pieņemta Konvencija par pasaules kultūras un dabas mantojuma aizsardzību. Iepazīstoties ar bibliotēku un tās pakalpojumiem, skolēni varēja apskatīt arī UNESCO nedēļai veltītu izstādi.

 

{gallery}EKSKURSIJAS/unesco-nedela{/gallery}

 

 

 

     Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas sākumskolas klašu skolēni Rēzeknes Centrālo bibliotēku 2011. gada 27. oktobrī apmeklēja Karjeras dienas ietvaros. Apmeklējuma mērķis bija iepazīties ar bibliotēkas struktūru un noteikumiem, kā arī uzzināt bibliotekāra profesijas noslēpumus.

 

{gallery}EKSKURSIJAS/polugimnazija{/gallery}