Ievērojot ar kultūras ministra rīkojumu izdotā sanitārā protokola prasības, esam papildinājuši aktuālo informāciju par bibliotēku darbu no 18. maija, kad tās atsāks lasītāju apkalpošanu klātienē. Aicinām ar to iepazīties! (Papildinājumi izcelti.)

Rēzeknes Centrālā bibliotēka un tās filiāles – Rēzeknes pilsētas Bērnu bibliotēka, Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka un Ārējās apkalpošanas punkts (Medicīnas bibliotēka) atsāks lasītāju apkalpošanu no 2020. gada 18. maija.

Bibliotēku darba laiks

Rēzeknes Centrālā bibliotēka

pirmdiena – piektdiena 11.00 – 19.00

sestdiena, svētdiena – slēgts

katra mēneša 15. datums – slēgts

Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka, Rēzeknes pilsētas Bērnu bibliotēka

pirmdiena – piektdiena 10.00 – 18.00

sestdiena, svētdiena – slēgts

katra mēneša 15. datums – slēgts

Ārējās apkalpošanas punkts (Medicīnas bibliotēka)

pirmdiena, ceturtdiena 10.00 – 16.00

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, apmeklētājiem būs jārēķinās ar noteiktiem bibliotēku apmeklējuma ierobežojumiem.

⦁ Maksimālais lasītāju un datorlietotāju uzturēšanās laiks bibliotēkās – 30 minūtes.

⦁ Nepieciešamības gadījumos tiks nodrošināta iespēja līdz 30 minūtēm izmantot datoru ar interneta pieslēgumu.

⦁ Bērnu bibliotēka un 2. bibliotēkas bērnu nodaļa tiks atvērta tikai informācijas avotu izsniegšanai un datoru izmantošanai mācībām.

⦁ Apmeklējot bibliotēku, jāņem vērā, ka intensīva apmeklētāju plūsma tiks regulēta.

Lai neuzkavētos bibliotēkas telpās, grāmatu un citu informācijas avotu meklēšanai un rezervēšanai, aicinām izmantot reģionālo Rēzeknes un Viļānu novada bibliotēku elektronisko kopkatalogu.

Grāmatu nodošanas termiņš lasītājiem, kuriem tas bija no 12. marta līdz 9. jūnijam, tiks pagarināts līdz 10. jūnijam, tāpēc aicinām nesteigties un izvērtēt nepieciešamību nodot grāmatas un citus izdevumus uzreiz pēc bibliotēkas atvēršanas klātienes apmeklējumiem.

Izvērtējiet savu veselības stāvokli un neapmeklējiet bibliotēku, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi.

Bibliotēka aicina sekot līdzi jaunumiem tīmekļvietnē www.rezeknesbiblioteka.lv un Rēzeknes bibliotēku sociālo tīklu kontos.

Būsim saprotoši, iecietīgi un pacietīgi viens pret otru!