Mācies un atpūties interesanti!

Rēzeknes Bērnu bibliotēka piedāvā jaunas grāmatas, kas mazajiem lasītājiem būs lielisks palīgs gan alfabēta un reizrēķina apguvē, gan dažādu interesantu faktu noskaidrošanā un izzināšanā, gan noderēs arī aizraujošiem un neaizmirstamiem atpūtas brīžiem.

I. Sproģes grāmata „Joka pēc alfabēts” māca bērniem lasīt, ar jocīgām bildēm un teikumiem tā pierāda, ka lasītmācīšanās var būt priecīga un interesanta. Grāmatā ievietots arī plakāts ar ilustrācijām un visiem alfabēta burtiem. Komplektā ietilpst arī DVD disks ar filmu studijā „Rija” tapušo animācijas filmu, kuru skatoties un dziedot līdzi Renāram Kauperam jauko „Joka pēc alfabēts” dziesmiņu alfabēta mācīšanās būs tīrais nieks.

Rakstnieces, mākslinieces I. Sproģes un mūziķa R. Kaupera kopdarbā tapusī grāmata „Māci mani, Degunlāci” savukārt atklāj, kā sadraudzēties ar reizrēķinu, un parāda, ka baisais reizrēķins tāda bērnu spēle vien ir un to iemācīties nemaz nav grūti.

Apgāda „Zvaigzne ABC” izdotā grāmatu sērija „Aizraujošā bērnu enciklopēdija. Faktu pasaule” palīdzēs iepazīt dažādas dzīves jomas. Enciklopēdijā „Interesantas vietas” bērni varēs atrast daudz faktu par pasaules brīnumiem – gan dabas, gan cilvēka radītiem, gan seniem, gan mūsdienu, grāmatā „Brīnumi” – daudz interesantu faktu par mūsu pasaules brīnumiem, „Dzīvnieki” – par daudzveidīgo dzīvnieku pasauli, „Mašīnas” – par pasaules transporta līdzekļiem.

Grāmata „Jautrā māksla” savukārt piedāvā lieliskas un aizraujošas idejas zīmējumiem, gleznojumiem, spiedogiem, kolāžām un papjēmašē.

D. Lipkovica „Lego ideju grāmata” ir vērtīgu padomu, aizraujošu ideju un interesantu būvēšanas veidu krātuve. Tā iedvesmo radīt pašam savus modeļus. Grāmatā atradīsiet viduslaiku pilis, starpgalaktiku kosmosa kuģus, ļauno pirātu fregates, planējošas reaktīvās lidmašīnas un daudzus citus interesantus modeļus.

N. Vēveres „Manga” – grāmata mācībām un praktiskām nodarbībām. Šajā izdevumā pastāstīts, kā burvju meiteņu gaitas un varoņdarbus attēlot krāšņos zīmējumos. Ievaddaļā autore iepazīstina ar zīmēšanas materiāliem, bet turpmākajās lappusēs soli pa solim māca zīmēt īpatnēju mangu tēlu sejas izteiksmi un augumu, īpaši akcentējot skolnieču pārtapšanu par burvju meitenēm. Grāmatā paskaidrots, kā zīmēt arī noslēpumaino svešinieku, kurš dažkārt palīdz meitenēm, un burvju līdzgaitniekus, piemēram, Pundurpūķi vai Lidkāmi.

Grāmatā „Spēles ceļiem tuviem un tāliem” apkopotās aktivitātes un rotaļas brīvo laiku padarīs par aizraujošu un izziņas pilnu izklaidi, palīdzot trenēt domāšanu, atjautību un iztēli. Spēles ir tik dažādas, ka ikvienam būs interesanti! Noslēpumaini stāsti, skaitļu minēšana, atjautības spēles, pārsteigumi un sacensības bagātinās ceļā pavadīto laiku.

Dž. Fulmana „Lielisko burvju triku grāmata” ikvienam palīdzēs izcelties un pārsteigt savus draugus ar visneparastākajiem brīnumdarbiem. Grāmatā atrodamas precīzas maģisko triku instrukcijas, profesionālu magu īpašie ieteikumi u. c. interesantas lietas.

B. Brices grāmatā „Vingrosim ar dziesmiņu” apkopoti vispārattīstošie vingrojumi, dziesmas un rotaļas bērniem no pusotra līdz triju gadu vecumam.

Šīs un vēl daudzas citas interesantas, noderīgas un aizraujošas grāmatas jums piedāvā Rēzeknes Bērnu bibliotēka! Rotaļājieties, dziediet, muzicējiet, mācieties un priecājieties kopā ar bērniem!