Adrese: Miera iela 9, Kruki, Silmalas pagasts, Rēzeknes novads

Piektdiena: 8.00 – 16.30

Pusdienu pārtarukums: 12.00 – 12.30, pirmdienās bez pusdienlaika

Sestdiena, svētdiena – brīvdiena

Mēneša pēdējā piektdiena – Spodrības diena.

Bibliotēka atrodas Kruku ciema centrā, bijušajā skolas ēkā.

Iestāde piedāvā pakalpojumus, atbilstošus vietējās sabiedrības prasībām, palīdz visām paaudzēm mācīties un attīstīties, nodrošinot informācijas tehnoloģijas, kas ļauj piekļūt informācijas resursiem, e-pakalpojumiem un virtuālajiem komunikācijas kanāliem. Bibliotēkā izveidota atbilstoša vide un apstākļi lasīšanai, mācībām, individuālai mūzikas klausīšanai, filmu skatīšanai, spēlēm un dažādām radošām nodarbēm.

Bibliotēkas pakalpojuma sniegšanas vietas atrodas Gornicā (Silmala pagasta bibliotēkas Gornicas nodaļa), Ružinā (Silmalas pagasta bibliotēkas Ružinas   nodaļa) un Štikānos (Silmalas pagasta bibliotēkas Štikānu nodaļa).

Piedāvājums

• Krājums:

- daiļliteratūra, uzziņu un nozaru literatūra pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem;

Izdevumu veidi:

- grāmatas

- seriālizdevumi: laikraksti, žurnāli

- audiovizuālie resursi: CD, DVD

- spēles

- novadpētniecības materiāli; tematiskās mapes

• Starpbibliotēku abonementa pakalpojumi (SBA) – izdevumu pasūtīšana no citām bibliotēkām
  • Elektroniskais katalogs: ej.uz/e-katalogs
  • Lietotāju attālinātas autorizācijas datu piešķiršana
  • Attālināta  piekļuve e-katalogam, 3td e-grāmatu bibliotēkai
  • Attālināta izdevumu rezervēšana un lietošanas termiņa pagarināšana
  • Uzziņu sniegšana
  • Bezmaksas internets un  Wi-Fi
  • 6 datorvietas
  • Datorizdruka, kopēšana, skenēšana
  • Bezmaksas tiešsaistes datu bāzes Letonika.lv, Lursoft “Laikrakstu bibliotēka”
  • Konsultācijas
  • Pašvaldības un pagasta pārvaldes informatīvie izdevumi
  • Latvijas filmu portāls www.filmas.lv / neierobežota piekļuve
  • Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) digitālā kolekcija / neierobežota piekļuve

Ierīkots bērnu stūrītis ar spēlēm, puzlēm, zīmēšanas piederumiem, izkrāsojamām lapām, rotaļlietām.

Regulāri tiek rīkotas literatūras izstādes, reizi ceturksnī Jauno grāmatu dienas.

Tiek organizēti literārie un tematiskie pasākumi, bibliotekārās stundas, informācijas dienas, novadpētniecības ekskursijas, radošās darbnīcas un radošo darbu konkursi

Informācija portālā http://kulturasdati.lv/lv/bibliotekas/silmalas-pagasta-biblioteka

Bibliotēkas lapa sociālajos tīklos https://www.facebook.com/krukibibl

Esat mīļi gaidīti Silmalas pagasta bibliotēkā!

Bibliotēkas vadītāja Anita Laizāne