Tikšanās ar bērnu dzejas autori Lolitu Stupāni

     2018. gada 4. decembrī plkst. 11.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas (LNerB) Rēzeknes filiālbibliotēkā (Bukmuižas ielā 20, Rēzeknē) notiks tikšanās ar bērnu dzejas autori Lolitu Stupāni un animācijas filmas “Diena mušiņas Dūces dzīvē” prezentācija.

 

     Šogad Lolita Stupāne sadarbībā ar Preiļu novada invalīdu biedrību ir realizējusi Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstīto projektu “Animācijas filmas “Par mušām” izveidošana”. 12 minūšu garajā filmiņā par mušu Dūci vizuāli parādītas 6 dziesmas ar Lolitas Stupānes vārdiem grupas “Dabasu durovys” solista Arņa Slobožanina izpildījumā. Filmiņas režisors ir Guntis Rasims.

 

     Pie lasītājiem jau nonākušas 3 preilēnietes Lolitas Stupānes grāmatas: “Alfabēts”, “Debessmanna” un “Raganu meitēns Vičnella”. Šīs grāmatas ir iekļautas Latvijas Nacionālas bibliotēkas krājumā un pabijušas starptautiskajā grāmatu un izdevniecību izstādē “Latvijas Grāmatu izstāde 2017”.

 

     LNerB Rēzeknes filiālbibliotēka apmeklētājiem piedāvā arī grāmatu izstādi “Uzzini par mušām”. Izstāde organizēta sadarbībā ar Rēzeknes Bērnu bibliotēku. Visi laipni aicināti! Atgādinām, ka publicitātes nolūkos pasākums var tikt fotografēts.

 

Informāciju sagatavoja
Ināra Zeltiņa,
Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja