Donna Deila Kārnegija
 „Kā iegūt draugus & iepatikties sev un citiem”

Šo grāmatu savām lasītājām iesaka žurnāls „Sīrups”. „Es ceru, ka mēs spēsim tev palīdzēt, sniedzot informāciju un ieliekot tev rokās instrumentus, kurus varēsi likt lietā jau tūlīt un kuri būs tev noderīgi visu atlikušo mūžu. Jo ātrāk sāksi (jau šodien!), jo ātrāk apsteigsi visus pārējos. Pamatprincipi, kurus, atradīsi šajā grāmatā, nav nekāds noslēpums, taču, ņemot vērā to, cik labi tie darbojas, ir pārsteidzoši apzināties, ka tos izmanto tikai retais.” (Donna Deila Kārnegija.)

Pārbaudīt pieejamību

 

 Edita Ūberhūbere
 „Vitamīnus – jā vai nē?”
Grāmata iepazīstinās gan ar vitamīnu lomu, gan sensacionāliem atklājumiem par fitovielām un to nozīmi, ārstējot 21. gadsimta slimības. Autore pārliecina, ka piemērots uzturs slimības var ne vien novērst, bet arī veiksmīgi apkarot.
Pārbaudīt pieejamību

 

„Dārzeņi veselībai”
Grāmata iepazīstina lasītājus, kā, izmantojot plašo dārzeņu klāstu, pagatavot veselīgus ēdienus, nodrošinot organismu ar nepieciešamajām barības vielām un vitamīniem. Sniegts īss dārzeņu raksturojums un to ārstniecisko īpašību apraksts.
Pārbaudīt pieejamību

 

„Tējas sēne”
Šajā grāmatiņā piedāvātas receptes tējas sēnes dzēriena jeb uzlējuma pagatavošanai un tā izmantošanai dažādu slimību ārstēšanai un profilaksei.
Pārbaudīt pieejamību

 

„Alveja”
Alvejas dziednieciskā un kosmētiskā efektivitāte ir pamatota gan zinātniski, gan vēsturiski, un ārstniecības līdzekļus no šī auga cilvēki lieto jau vairākus gadu tūkstošus. Grāmatā atradīsiet alvejas botānisko raksturojumu, aprakstu par ārstnieciskajām īpašībām un audzēšanu, kā arī receptes. 
Pārbaudīt pieejamību

 

Vinsents Gasnjē
„Kā izvēlēties vīnu”
Šajā izdevumā someljērs Vinsents Gasnjē sniedz noderīgus ieteikumus vīna izvēlē, kā arī iepazīstina ar vīna darīšanas un degustācijas procesu. Vērtīgie padomi palīdz orientēties bagātīgajā piedāvājumu klāstā un novērtēt vīna kvalitāti. 
Pārbaudīt pieejamību

 

Alans Pīzs, Barbara Pīza
„Kāpēc vīrieši nespēj vienlaikus veikt vairākus darbus... un sievietes nemitīgi runā”
Grāmata par vīrieša un sievietes psiholoģiskajām atšķirībām.
Pārbaudīt pieejamību

 

Ints Zeidlers
„Ārstnieciskā masāža”
Šajā grāmatā autors galvenokārt apraksta dažādus klasiskās masāžas paņēmienus, kurus plaši izmanto ārstniecībā un rehabilitācijā. Klasiskā masāža ietver sevī paņēmienus, kas radušies tālā senatnē un saglabājušies līdz pat mūsdienām. Šie paņēmieni ir daudzu citu masāžas veidu pamatā.
Pārbaudīt pieejamību

 

„Makšķerēšanas enciklopēdija”
Vispusīga grāmata par makšķerēšanu upēs, ezeros un jūrā. Grāmatā atradīsiet praktisku informāciju par zivīm, makšķerēšanas piederumiem un tehnikām, tā būs labs padomdevējs gan pieredzējušiem makšķerniekiem, gan iesācējiem.
Pārbaudīt pieejamību

 

„Kā izaudzināt laimīgu mazuli”
Grāmatā raksturota bērna attīstība laikā no dzimšanas līdz piecu gadu vecumam. Gatavošanās bērniņa piedzimšanai – emocionālā un fiziskā gatavība, ārsti un vecmāte, jaundzimušajam un māmiņai nepieciešamā lietas; primārā aprūpe – vizītes pie ārsta, bērniņa masāža, vannošana, autiņbiksītes, zobiņi, potes, laiks podiņam!, ģērbšanās; uzturs – barošana ar krūti un ar pudelīti, veģetārs uzturs, vitamīni un minerālvielas, ēšanas problēmas; pārmaiņas ģimenē – pienākumu dalīšana, laika plānošana, jaunie vecvecāki. 
Pārbaudīt pieejamību

 

„Bērns kā vērtība” 
Grāmatā ietverti pētījumi par agrā un pirmsskolas vecuma bērnu attīstības un audzināšanas aspektiem. Darbos akcentēta atziņa, ka bērns ir vērtība. Vecākiem bērns „jāatver” daudzveidīgām aktivitātēm, jānodrošina pirmsskolas iestādes un ģimenes mijiedarbība. 
Pārbaudīt pieejamību

 

Bernadeta Tainena
„Jūsu bērns spēj domāt kā ģēnijs”
Grāmatā uzzināsiet, kā bērns var piekļūt savām radošajām spējām, ko darīt, ja skolas uzdevumi bērnam ir pārāk viegli, kā atrisināt ikvienu problēmu, izmantojot sešas pakāpes, ko par jūsu bērnu liecina dažādie spēju testi, kā bērnam var individuāli pielāgot mācīšanos procesu, lai gūtu sekmes eksāmenos.
Pārbaudīt pieejamību

 

Rimants Ziedonis
„Austrumu robeža”
„Kas tur notiek pie Rietumu pasaules austrumu robežas? Vai maz tur kāds vēl ir dzīvs pēc kariem, mēriem un izsūtīšanām? Par to arī ir šī grāmata, par to, ka tur ir gan vēl dzīvība. Ka tur vēl ir gan, kas dzīvo, strādā, izglītojas un audzina bērnus, par to, ka dzīvība tur atkal pieņemas spēkā.” (R. Ziedonis.)
Pārbaudīt pieejamību

 

Ingalds Andersons
„Ārdurvis” 
Ja vēlies smelties iedvesmu, ja tev nepieciešams padoms, kā izveidot ārdurvju ieeju – gan uzbūvējot jumtiņu virs ārdurvīm un kāpnes pie tām, gan ierīkojot dārza celiņus –, tad šī grāmat ir domāta tieši tev. 
Pārbaudīt pieejamību

 

Elza Gavriļenko
„Sanitārija un higiēna pārtikas aprites uzņēmumos”
Mācību līdzeklī koncentrētā veidā izklāstīti pārtikas produktu izmantošanas sanitārijas un darba higiēnas pamatprincipi. Pārstrādāts un papildināts izdevums.
Pārbaudīt pieejamību

 

„Vācija” 
Ceļvedis ietver informāciju par valsts ģeogrāfiju, vēsturi un kultūru, kā arī lielāko novadu un pilsētu galvenajiem apskates objektiem. Ievērojamāko vietu aprakstus papildina kartes un fotogrāfijas. Informācija par apmešanās vietām un restorāniem, runāts arī par naudu un pārvietošanās iespējām.
Pārbaudīt pieejamību

 

„Austrija”
Ceļvedis ietver informāciju par valsts ģeogrāfiju, vēsturi un kultūru, kā arī ievērojamākajiem apskates objektiem galvaspilsētā un citās federālajās zemēs, apmešanās vietām un restorāniem. Padomi visdažādākajām situācijām.
Pārbaudīt pieejamību

 

„Francija”
Ceļvedis palīdzēs pilnvērtīgi izmantot ceļojuma laiku, tas sniedz priekšstatu par valsts ģeogrāfiju, vēsturi un kultūru. Ceļveža viena nodaļa iepazīstina ar Parīzes un Ildefransas ievērojamākajām vietām, bet pārējās veltītas Francijas rajoniem. Nozīmīgāko apskates objektu aprakstus papildina kartes, fotoattēli un citas ilustrācijas. Ceļvedī atradīsiet informāciju par franču ēdieniem, vīniem, pludmalēm, kā arī kultūras un mākslas pieminekļiem, viesnīcām un Francijas ikdienu.
Pārbaudīt pieejamību

 

Hugo Bruno Šterns
„Apdares darbi savrupnamā”
Apskatītās tēmas – virsmu apdares funkcijas, to sagatavošana apmešanai, apmetuma javas un to sagatavošana, javas iestrāde, apdares plāksnītes un to iestrāde. 
Pārbaudīt pieejamību

 

Hugo Bruno Šterns
„Centrālapsilde savrupnamā”
Apskatītās tēmas – kurināmais, centrālapsildes ūdens un tā kvalitāte, vecā modeļa centrālapsildes sistēma cietajam kurināmajam, siltuma zudumi vecā tipa centrālapsildes sistēmā, jaunāko modeļu automatizēti centrālapsildes katli cietajam kurināmajam, automatizēti degļi šķidrajam un gāzveida kurināmajam, automātiski centrālapstrādes katli gāzveida kurināmajam un šķidrajam kurināmajam, elektriskie un universālie centrālapsildes katli, sildķermeņi, centrālapsildes karstūdens sistēmas.. 
Pārbaudīt pieejamību

 

Luīza Heija
„Ar paļāvību, cerību un ticību”
Autore grāmatā iepazīstina ar savām atziņām, kā attiekties pret AIDS. L. Heija saka: „AIDS nav nāves spriedums, AIDS ne vienmēr ir nāvējoša slimība, AIDS nav pasaules gals, kaut gan daudzi tieši tā domā.”
Pārbaudīt pieejamību

 

Kārlis Šteiners
„Augstākā matemātika” VI
Grāmatā aplūkoti galvenie rindu teorijas pamatjautājumi, Furjē rindas un Furjē integrālis, kompleksā mainīgā funkciju teorijas elementi un operatoru rēķini. 
Pārbaudīt pieejamību

 

Vēsma Kokle-Līviņa
„Un tu vienmēr līdzās” 
Autores bagātā pieredze kāzu organizēšanā un vadīšanā palīdzējusi lietpratīgi aprakstīt izplatītākos latviešu kāzu rituālus un dažādas ar svinībām saistītas jautras izdarības. Grāmatā ir arī dzejoļi par mīlestību, mīlas dziesmas, novēlējumi un ielūgumi uz kāzām un gadskārtām. 
Pārbaudīt pieejamību

 

Silvija S. Madera
„Bioloģija” 3. d.
Mācību grāmatā atradīsiet informāciju par augu un dzīvnieku uzbūvi un funkcijām. 
Pārbaudīt pieejamību

 

Елена Смирнова
„Флористика”
Grāmata veltīta jaungada floristikas kompozīciju veidošanai, daudz krāsainu ilustrāciju, darba process aprakstīts pa soļiem.
Pārbaudīt pieejamību

 

 
Ог Мандино
„Секреты успеха и счастья”
Grāmatā atradīsiet psiholoģiskus padomus, kā savu ikdienas dzīvi padarīt priecīgu un veiksmīgu, kā uztvert notiekošo un cilvēkus, ar kuriem mūs kopā saved dzīve, lai sapņi pārvērstos par īstenību. 
Pārbaudīt pieejamību

 

Александр Михайлович Годин
„Маркетинг”
Mācību līdzeklis ekonomikas specialitāšu studentiem. Apskatītās tēmas – tirgus segmentācija, preces dzīves cikls un mārketinga stratēģija, produkcijas plānošana, cenas un to veidošanās, noiets, reklāma un noieta stimulēšana, jaunās produkcijas mārketings, interneta mārketings, starptautiskais mārketings, benčmārkings u. c. 
Pārbaudīt pieejamību

 

Отделка дома. Ремонт квартиры
Grāmatā stāstīts par mājas iekšējo un ārējo apdari, kā arī remontu. Lasītājs uzzinās, kā, remontējot telpas, veikt apmešanas un krāsošanas darbus, kā veikt jaunāko fasādes sistēmu montāžu, kā ieklāt parketu un laminātu, linoleju un paklāja segumus, kā arī daudz ko citu.
Pārbaudīt pieejamību

 

Геннадий Петрович Малахов
„Золотые правила очищения и голодания”
Grāmatā īsi izklāstīti visi noteikumi, kuri būtu jāzina katram, kurš izvēlas iet gavēšanas un attīrīšanās ceļu. Jūs uzzināsiet, kā sevi psiholoģiski sagatavot gavēšanai, kā pareizi sākt un beigt gavēt, kādi procesi organismā notiks attīrīšanās laikā un pēc tā. Pareizi un līdz ar to efektīvi attīrot organismu, var atrisināt daudzas veselības problēmas un arī attīrīties garīgi. 
Pārbaudīt pieejamību

 

Александр Драгункин
Английский за 3,5 дня
Apgūt 2000-3000 angļu valodas vārdu lietošanu pāris dienu laikā neesot nekāda fantastika, 3-4 dienu laikā iemācīties uzturēt pilnvērtīgu sarunu ar angliski runājošiem ārzemniekiem – tas esot reāli, apgalvots uz šīs grāmatas vāka.
Pārbaudīt pieejamību

 

Георгий Леонидович Кубарьков
Английский язык без проблем
Grāmatas materiāls sagatavots tā, lai palīdzētu maksimāli ātri apgūt angļu sarunvalodas pamatus. Lasītājiem būs iespēja iepazīties arī ar lietišķo rakstu noformēšanas noteikumiem.
Pārbaudīt pieejamību

 

Е.А. Быстрова, А.П. Окунева, Н.М. Шанский
Фразеологический словарь русского языка
Vārdnīca ietver sevī vairāk nekā 1000 biežāk lietotos frazeoloģismus, tostarp arī tos, kuri valodā parādījušies pēdējo gadu laikā. Frazeoloģismu nozīme un lietojums runā ilustrēts ar citātiem no literārajiem darbiem.
Pārbaudīt pieejamību

 

Šajā izstādē apkopotas tikai nozaru literatūras grāmatas, pilnu jauno grāmatu sarakstu skatieties mājaslapas sadaļā „Jaunieguvumu saraksti”.

Jaunās grāmatas RCB tiek izliktas divas reizes mēnesī – 1. un 16. datumā. Gadījumos, kad šajos datumos ir svētku dienas, jaunieguvumi tiek izlikti pirmajā darbdienā pēc svētkiem.