Šogad Bibliotēku nedēļas ietvaros no 22. aprīļa Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītavā ikviens apmeklētājs varēja aplūkot izstādi, kurā Rēzeknes Logopēdiskās internātpamatskolas audzēkņi vecumā no 3. līdz 9. klasei ar vizuālo darbu palīdzību pauda savu skatījumu par tēmu „Es + grāmata + bibliotēka”.

Pavisam bija izstādīti 26 darbi. 8. maijā 16 zīmējumu autori tika uzaicināti uz bibliotēku. Sākumā viņi devās ekskursijā pa bibliotēku, kuras laikā tika iepazīstināti gan ar abonementa fondu, gan ar lasītavas piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī bibliotēkas lietošanas noteikumiem.

Viesošanās noslēgumā skolēniem bija iespēja nofotografēties pie saviem zīmējumiem un par līdzdalību Bibliotēku nedēļas pasākumos saņemt dāvanā nelielas balvas un saldumus. Pateicamies visiem zīmējumu autoriem un skolotājai Maijai Gailumai par radīto svētku noskaņu!