Manas pilsētas takas

Sarosās stāstu stāstītāji, klausītāji, kā arī aktīvās atpūtas cienītāji Rēzeknē! Atmiņu un stāstu pārgājiens “Manas pilsētas takas”, kas tiks rīkots UNESCO LNK tīkla “Stāstu bibliotēkas” ietvaros, aicina ikvienu interesentu pievienoties un doties kopīgā piedzīvojumā rudenīgajā pilsētā.

Pasākumu ievadīs Rēzeknes 2. bibliotēkas bibliotekāra sagatavots stāstījums par atsevišķām Rēzeknes pilsētas vietām un Ziemeļu mikrorajona vēsturi. Ar saviem stāstiem dalīsies arī pieaicinātie viesi, un pēc pašu vēlēšanās ar tiem varēs dalīties arī pasākuma apmeklētāji, saņemot pretī simboliskas dāvaniņas.

Vadoties pēc laika apstākļiem un citām iespējām, paredzēta stāstos minēto objektu un vietu apskate ar iespēju radīt jaukas fotogrāfijas – jaunām atmiņām. Ņem līdzi labu omu, draugus, ģimeni, un 10. oktobrī plkst. 17.00 tiekamies pie Rēzeknes 2. bibliotēkas ieejas Atbrīvošanas alejā 166, lai dotos šajā interesantajā pārgājienā!