Dzeja elpo ar Tevi

2023. gada 13. septembrī plkst. 11.00 Rēzeknes Pielāgotās literatūras bibliotēkā-informācijas centrā (RPLB) notiks tematisks Dzejas dienu pasākums “Dzeja elpo ar Tevi”.

Dzejas dienas katru gadu bibliotēkā ir svētki. Tie ir svētki arī pašiem dzejniekiem, kad tieši viņi tiek izcelti citu vidū. Bibliotēkas lasītāju lokā ir gan dzejnieki, kuri jau izdevuši savas dzejas grāmatas vai publicējušies kopkrājumos, gan dzejdari, kuri sacer vārsmas savam un citu priekam. Pasākumā notikumu centrā būs dzejot mīļotāji – gan Latvijas Neredzīgo biedrības biedri, gan citi bibliotēkas lietotāji, kuriem patīk dzeja.

Izvēlies paša sacerētu vai kāda autora iepatikušos dzejoli un nāc uz pasākumu – svinēsim Dzejas dienas kopā!

..

Pasākums publicitātes nolūkos tiks fotografēts/filmēts.