No 2011. gada 12. aprīļa Rēzeknes Bērnu bibliotēkā skatāma Rēzeknes Skolēnu interešu centra vizuālās mākslas pulciņa (skolotāja Jeļena Antonova) audzēkņu darbu izstāde „Mīļākie pasaku tēli zīmējumos”.

Mazo mākslinieku iemīļotās pasaku ainas, pārtapušas krāsainos zīmējumos, tagad priecē visus bibliotēkas apmeklētājus. Zīmējumos ir aplūkojami gan pieaugušajiem, gan bērniem zināmi un iemīļoti pasaku varoņi: čaklā bitīte Maija, omulīgais lācītis Pūks, draiskais Buratīno, apburošā Nāriņa, čaklā Sarkangalvīte, draudzīgā sivēnpuiku ģimene, dažnedažādas princeses un daudzi citi pasaku personāži.

Ja vēlaties ielūkoties mīļākajās bērnības pasaku ainās, nāciet uz Rēzeknes Bērnu bibliotēku!